

Nowość Purmo na targach ISH 2015 we Frankfurcie
Targi ISH to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Europie, skupiające czołowych przedstawicieli branży instalacyjnej. Podczas tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć firmy Rettig Heating, producenta kilku marek, w tym również grzejników i systemów ogrzewania podłogowego Purmo. Na stoisku eksponowano przede wszystkim sztandarowe produkty Purmo, zaprezentowano także nowość w portfolio producenta - system rurowy CleverFit.
Produkty marek koncernu Rettig Heating można było oglądać na powierzchni 750 m2. W tym roku Purmo skupiło się na ekspozycji swoich najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli grzejników płytowych, grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, klimakonwektorów Vido, a także nowoczesnych systemów ogrzewania i chłodzenia podłogowego. Targi ISH 2015 stanowiły również doskonałą okazję do prezentacji nowości Purmo - systemu rurowego CleverFit, który już wkrótce zostanie wprowadzony na rynek Polski i Europy Wschodniej. Stoisko Rettig Heating składało się z części ekspozycyjnej, konferencyjnej oraz części konsumpcyjnej, w której można było zrelaksować się po zwiedzaniu i w miłej atmosferze porozmawiać o najnowszych produktach i rozwiązaniach opatrzonych logiem Purmo.
W targach ISH 2015 udział wzięło niemal 2,5 tys. wystawców, których stoiska zajęły łącznie ok. 260 tys. m kw. powierzchni ekspozycyjnej. Wydarzenie odwiedziło ponad 198 tys. gości poszukujących najgorętszych trendów na nadchodzące lata i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez czołowych producentów branży instalacyjnej w Europie.
źródło: purmo/informacjebranznowe.pl
Najnowsze aktualności
Fenomenalne projekty – i kropka! Meble Koots i Bizzarto z Red Dot Award 2025
2025.06.04Rozwój zakładu Wavin – nowe linie produkcyjne i miejsca pracy w Buku
2025.06.04Konsumenci wierzą w AI: sztuczna inteligencja odmieni obsługę klienta w ciągu najbliższych lat
2025.06.04MLP Group rusza z budową nowego obiektu dla Sarantis Polska
2025.06.04„Delight – Mańkowski x Lena Lighting” Niezwykła wystawa w Galerii Miejskiej w Środzie Wielkopolskiej
2025.06.03Cyfrowy obieg dokumentów w relacjach z pracodawcą – e-podpis ułatwia zadania HR
2025.06.03Kongres GIS 2025 „Dotknij przestrzeni”. Podsumowanie najważniejszego wydarzenia geoinformacyjnego w Polsce
2025.06.03Projekt „XYZ Place” z możliwością wejścia na budowę
2025.06.03Piknik wojskowy w CH Focus – historia, edukacja i przygoda w mundurze
2025.06.02