informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy Dyrektor Działu Sprzedaży dla Sektora Bankowo-Finansowego  w Komputronik Biznes

Nowy Dyrektor Działu Sprzedaży dla Sektora Bankowo-Finansowego w Komputronik Biznes

HR / 2017.11.21

Komputronik Biznes to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Specjalną ofertę posiada również dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych. To właśnie rozwojem tego obszaru zajmie się Sławomir Drążkiewicz, nowy Dyrektor Działu Sprzedaży dla Sektora Bankowo-Finansowego.

Sławomir Drążkiewicz to praktyk w zarządzaniu procesem sprzedaży rozwiązań IT oraz określaniu potrzeb klientów w celu skutecznego kreowania kierunków sprzedaży i jej realizacji. Ponad dziewiętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz dziewięcioletnie zdobywane w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi i realizacyjnymi, poparte wieloma sukcesami, wykorzystywać będzie teraz w Komputronik Biznes. Wcześniej przez kilkanaście lat realizował projekty informatyczne w barwach Sygnity S.A. Profil realizowanych tam wdrożeń obejmował oprogramowanie i usługi bazujące zarówno na rozwiązaniach własnych, jak i również firm trzecich, w tym m.in. systemy obsługi procesów kredytowych, systemy sprawozdawczości obligatoryjnej i Basel3, systemy bilingowe dla segmentu retail i corpo, systemy BPMS, DMS oraz utrzymanie i rozwój systemów centralnych.

Oferowane przez Komputronik Biznes rozwiązania informatyczne odzwierciedlają potrzeby departamentów biznesowych sektora bankowo-finansowego i w tym zakresie spełniają wymagania funkcjonalne dla zaawansowanych procesów  biznesowych. Charakteryzują się wysoką jakością rozwiązań, terminowością realizacji oraz dużą elastycznością modyfikacji i rozwoju. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania oraz sprzętu, adekwatnie do zróżnicowanych oczekiwań klienta. Komputronik Biznes realizuje również zamówienia w zakresie dedykowanych rozwiązań informatycznych, które wymagają uwzględniania indywidualnych potrzeb. Do takich projektów oddawani są do dyspozycji klienta konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dla sektora finansowego. Właśnie dlatego stanowisko Dyrektora Działu Sprzedaży obejmuje Sławomir Drążkiewicz, który zadba o współpracę z sektorem bankowo-finansowym.

Komputronik Biznes jako dostawca usług, sprzętu i rozwiązań informatycznych dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych oferuje usługi o zasięgu ogólnopolskim. Cieszę się, że wspólnie z zespołem będę miał okazję wykorzystywać innowacyjne i perspektywiczne technologie informatyczne tak, aby tworzyć nowe obszary współpracy z klientami oraz jeszcze bardziej rozwijać działalność. Jestem przekonany, że przed nami okres pełen wyzwań, ale również wielu sukcesów” – komentuje Sławomir Drążkiewicz.

Sławomir Drążkiewicz nowe stanowisko w Komputronik Biznes objął wraz z początkiem listopada.

źródło: komputronik/infromacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe