informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy Dyrektor w Komputronik Biznes

Nowy Dyrektor w Komputronik Biznes

HR / 2017.10.02

Rozwój spółki Komputronik Biznes to także zmiany personalne. Integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji, pozyskał nowego Regionalnego Dyrektora Handlowego.

2 października b.r. doszło w Komputronik Biznes do zmiany na stanowisku Regionalnego Dyrektora Handlowego. Objął je Paweł Umiński, którego zadaniem będzie prowadzenie zespołu handlowego oraz rozwój sprzedaży rozwiązań IT na terenie województw mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

„Stanowisko, które obejmuję w Komputronik Biznes, wymaga nie tylko odpowiedzialności, ale też otwartości na nowe rozwiązania. Jestem pewien, że wspólnie uda nam się zrealizować założone cele, a współpraca ta będzie cennym doświadczeniem w mojej ścieżce zawodowej” – opowiada nowy Dyrektor Handlowy. 

Paweł Umiński związany jest z branżą IT od 17 lat. Jego ostatnim pracodawcą była firma ALSO Polska, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego. Wcześniej przez 4 lata pracował w Emerson Network Power i odpowiedzialny był za prowadzenie biznesu w regionie Europa Centralna. Przed przejściem do Emersona był pracownikiem takich firm, jak ABC Data, Action oraz California Computer.

W Komputronik Biznes nie brakuje ludzi z pasją - nie tylko do technologii informatycznych, ale także do sportów ekstremalnych. Tak jest też w przypadku Pawła Umińskiego, który od 10 jest lat skoczkiem spadochronowym, jego pasją jest również nurkowanie oraz jazda na motocyklach.

Komputronik Biznes posiada swoje filie w największych polskich miastach, w których skupia zespół ponad dwustu doświadczonych doradców, inżynierów i techników. Zmiana na stanowisku Regionalnego Dyrektora Handlowego w okręgu warszawskim jest niezwykle istotna dla rozwoju firmy, która nieustannie stawia przed sobą nowe wyzwania w zakresie rozwiązań IT.

źródło: komputronik biznes/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe