informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy polski producent wyposażenia łazienkowego
Urządzenia sanitarne wykonane z kompozytu kamiennego AQUASTONE

Nowy polski producent wyposażenia łazienkowego

Wiadomości / 2021.11.24

AquaStone to firma z sektora B2B. Specjalizuje się w produkcji wanien, umywalek i brodzików z kamiennego kompozytu AQUASTONE®. Wspiera również swoich partnerów we wprowadzaniu na rynek ich własnych marek. 

Kompleksowa usługa 

AquaStone to jedyna polska firma, oferująca tak szeroki wachlarz usług dla kontrahentów z sektora łazienkowego. Obejmuje on nie tylko produkcję i dostawę urządzeń sanitarnych według ustalonej specyfikacji. Partnerzy otrzymują również możliwość skorzystania z wiedzy i umiejętności zespołu projektowego AquaStone, w celu stworzenia niepowtarzalnych wzorów, które w następnym etapie będą wdrażane do produkcji. Na tym jednak nie koniec. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku AquaStone dostarcza także usługę wsparcia marketingowego we wprowadzeniu nowej marki na rynek.

– W dobie rosnącej konkurencji, posiadanie własnej, silnej marki to najlepszy sposób na zdobycie nowych klientów i przewagi rynkowej. Dysponujemy dopasowanymi narzędziami,  wiedzą i doświadczeniem jak skutecznie przeprowadzić cały proces – mówi dr inż. Witold Kasperkowiak, właściciel AquaStone. W ramach unikalnej usługi, specjaliści firmy pomagają we wdrażaniu skutecznego planu sprzedażowego nowych produktów i szkoleniu handlowców. Klienci AquaStone mogą liczyć także na obsługę posprzedażową. 

Materiał i jego możliwości

Firma AquaStone stawia na szeroko rozumianą jakość. Jej bazą jest udoskonalony przez technologów firmy materiał AQUASTONE®. Ten kamienny kompozyt  składa się z komponentów pochodzenia europejskiego (75% stanowi rozdrobniony dolomit, a 25% to żywica poliestrowa). Know-how firmy stanowi opracowana technologia projektowania i wytwarzania skomplikowanych form. Składnik hydrofobowy pozwala uzyskać gładszą powierzchnię produktów, co ułatwia utrzymanie ich w czystości i pięknym wyglądzie przez wiele lat. Co więcej, urządzenia sanitarne mogą powstawać w wybranym kolorze z palety NCS, w tym o różnych kolorach wewnątrz i na zewnątrz. Tak szerokie spectrum możliwości znajduje zainteresowanie najbardziej wymagających kontrahentów poszukujących zaawansowanych wzorniczo i jakościowo produktów w kraju i zagranicą. Rozwijający się zakład produkcyjny firmy w Wielkopolsce dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Tu powstają wanny, umywalki i brodziki. Są trwałe, bezpieczne i higieniczne, co potwierdzają uzyskane przez materiał certyfikaty, atesty i nagrody. AquaStone gwarantuje profesjonalną obsługę, terminowość dostaw, nieskomplikowaną i szybką logistykę. Doceniło to już wielu klientów uniezależniających się dzięki firmie od zakupów i transportów dalekowschodnich. www.aquastone.eu  

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe