

Nowy salon Komputronik w Szczecinie
Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, już 27 lutego dołączy do najemców Galerii Kaskada w Szczecinie. W nowo otwartym salonie na klientów będzie czekał szeroki asortyment sprzętu IT, RTV i AGD oraz okolicznościowe promocje.
Salon w Galerii Kaskada, zlokalizowany na poziomie -1, będzie największym z czterech sklepów Komputronik w mieście. Na niemal 200m2 powierzchni klienci znajdą bogaty wybór sprzętu IT, a także RTV i AGD. Otwarcie w Szczecinie wpisuje się w nową strategię marki. Komputronik rozpoczął proces transformacji salonów, poprzez zwiększenie ich powierzchni wystawienniczej, dzięki czemu w jednym miejscu dostępna będzie nie tylko ekspozycja klasycznego IT, ale także nowych kategorii produktowych.
Z okazji otwarcia nowego salonu Komputronik przygotował też specjalną ofertę cenową. W obniżonej cenie dostępne będzie urządzenie 2w1 Asus, czyli laptop i tablet w jednym w cenie 1299zł oraz czytnik e-booków KINDLE Touch za 299zł. Fani elektronicznych gadżetów będą mogli zakupić SmartWatch Sony FIFA edition (379zł), natomiast miłośników gier zainteresuje konsola Xbox One z grami FIFA 15 i Dying Light (1649zł). W promocyjnej ofercie znajdzie się także 42-calowy telewizor LG (1199zł), wideorejestrator Lark DVR FreeCam (69zł) i pralka Bosch (999zł).
Wszyscy, którzy wybiorą się na zakupy w dniach 27 luty – 1 marca, będą mogli skorzystać z promocji „Bezpieczne raty 21x0%”.
źródło: komputronik/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





