

Nowy showroom Falmec
W Warszawie otwarto nowy showroom marki Falmec. Na powierzchni 150 mkw zostały zaprezentowane okapy do każdej kuchni - sufitowe, wyspowe, przyścienne, nablatowe i innowacyjne systemy zintegrowane.
Showroom marki jest miejscem, w którym można umówić się na spotkanie i przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiać
o nowych trendach i technicznych rozwiązaniach zastosowanych w okapach. Klienci salonu będą mieli możliwość przetestowania wszystkich dostępnych produktów. W centralnym miejscu ustawiono aktywną kuchnię przeznaczoną na pokazy
i warsztaty kulinarne.
.
- Po 10 latach adres naszego biura i showroomu uległ zmianie. Zależało nam, aby nowe miejsce kojarzyło się ze światowym designem i nowatorskim podejściem do gotowania i oczyszczania powietrza. Nowa przestrzeń została starannie zaaranżowana, a szeroka ekspozycja okapów i systemów zintegrowanych pozwala na dopasowanie urządzenia do naszego stylu życia i preferencji kulinarnych – mówi Piotr Osowski, Dyrektor zarządzający Falmec Polska.
W części wystawienniczej liczy się detal. Warto zwrócić uwagę na wyspę kuchenną, gdzie niczym gwiazda lśni podwójny okap Lumen 175 cm. W blacie zostały umieszczone trzy sekcie systemów zintegrowanych – Sintesi, Quantum i Modula z płytą Tappanyaki. W drugiej strefie odnajdziemy przepiękny model okapu - Marilyn E.ion z charakterystycznymi ceramicznymi „plisami”, który idealnie wkomponował się w pastelowo-różową kuchnię; wielokrotnie nagradzany okap Spazio, harmonijnie
łączy się z wyspą kuchenną z drewnianymi panelami, a Sintesi doskonale integruje się z eleganckim marmurowym blatem.

- Ważnym elementem showroomu jest aktywna strefa kuchenna, gdzie planujemy organizować spotkania dla architektów, projektantów i miłośników dobrej kuchni. Pragniemy, aby nasi goście docenili produkty i „poczuli” czyste powietrze nawet podczas intensywnego gotowania – podkreśla Piotr Osowski, Dyrektor zarządzający Falmec Polska.
Część wystawiennicza została połączona z częścią biurową dużą klatką schodową ze szklaną attyką prowadzącą na piętro, gdzie znajduje się biuro i sala konferencyjna zaaranżowana w stylu nowoczesnym z elementami art déco. Showroom zaprojektowała renomowana warszawska pracownia architektoniczno-aranżacyjna JMW Architekci. Bryła obiektu przyciąga uwagę poprzez zastosowanie na elewacji szkła i paneli perforowanych, które znamy z metalowych filtrów okapów. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje szybki i komfortowy dojazd z każdej części Warszawy, a bliskie sąsiedztwo trasy S8 doskonałą komunikację z resztą kraju.

źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Truck Care rusza z nową ofertą na ciągniki MAN TGX
2026.06.30Granice wracają do handlu. Dlaczego dziś o sukcesie w eksporcie decyduje nie tylko logistyka
2026.06.30Przestępstwo w zasięgu kamery. Integracja monitoringu coraz ważniejsza dla bezpieczeństwa miast
2026.06.293 euro, które zmieni e-commerce. Tanie paczki z Chin na celowniku UE
2026.06.29Europa nie wygra wyścigu o magazyny energii samą skalą. Musi wygrać jakością integracji z siecią
2026.06.29Ponad co ósmy system ESS z nieprawidłowościami krytycznymi dla bezpieczeństwa. SMA wskazuje, gdzie zaczyna się niezawodność projektu
2026.06.29Alides Polska zajmuje strategiczną pozycję na Żoliborzu pod realizację nowego flagowego projektu
2026.06.29Bogi Gabrovic dołącza do Peakside, aby wspierać realizację akwizycji w Polsce
2026.06.29Olivia Centre wprowadza na rynek nową markę: Olivia Rent
2026.06.29










