informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowy Wyższy Poziom w Galerii Katowickiej

Nowy Wyższy Poziom w Galerii Katowickiej

CSR / 2018.03.08

Szkolenia i warsztaty ze znanymi prowadzącymi, nauka chińskiego i angielskiego w biznesie, konwersacje z native speakerem czy spotkania branżowe z ekspertami z różnych profesji – to wszystko zaplanowała Galeria Katowicka w ramach swojej Akademii Biznesu. Z kolei z propozycją dla najmłodszych ruszyło Językowe Pendolino, czyli kursy języka włoskiego. Inauguracja nowej odsłony Projektu Wyższy Poziom nastąpiła 19 lutego, a zajęcia będą trwały do końca roku.

Projekt Wyższy Poziom to innowacyjne przedsięwzięcie CSR Galerii Katowickiej, za które niedawno otrzymała marketingowe Grand Prix podczas Retail Awards PRCH, a przez Narodowe Centrum Kultury została uznana za jednego z liderów kultury i CSR w Polsce. W ramach Projektu odbyło się dotychczas ponad 300 wydarzeń: warsztatów, spotkań i spektakli teatralnych, w tym wiele wyróżnianych i nagradzanych.

Akademia Biznesu, nowy projekt Galerii Katowickiej, to cykl bezpłatnych zajęć - warsztatów, wykładów oraz biznesowych kursów językowych - skierowanych do profesjonalistów oraz osób chcących podnosić poziom swoich zawodowych umiejętności i kompetencji. Wszystkie wydarzenia mają swój, z góry ustalony, harmonogram - każdy może przyjść, posłuchać ekspertów, podyskutować ze specjalistami z danej dziedziny, podszkolić biznesowy język angielski oraz nauczyć się robić interesy po chińsku. Akademia Biznesu to także specjalistyczne spotkania branżowe i panele dyskusyjne z ekspertami z branży marketingowej, podatkowej, PR, finansów czy twórcami start-up’ów. Raz w miesiącu na wszystkich chętnych czekają szkolenia i wystąpienia, prowadzone przez znane osobistości świata biznesu i coachingu, związane np. z wystąpienimi publicznymi, powerspeechem, savoir vivre czy trudną sztuką negocjacji w biznesie. Pierwszy wykład pt. „Etykieta Biznesu” poprowadziła założycielka The Protocol School of Poland, autorka wielu książek, mentorka programu Projekt Lady, która swoją wiedzę zdobywała u boku szefa protokołu dyplomatycznego Białego Domu.

Także dla najmłodszych Galeria Katowicka przygotowała coś specjalnego. Już 24 lutego wystartowały cykliczne i bezpłatne kursy języka włoskiego w ramach Językowego Pendolino. Zajęcia odbywają się w weekendy w trzech grupach wiekowych. Małe grupy i profesjonalni lektorzy gwarantują odpowiedni komfort zajęć i naukę języka poprzez świetną zabawę.

Na wytrwałych i pilnych uczestników obydwu projektów czekają stypendia na dalszą naukę oraz inne nagrody, w tym kurs językowy we Włoszech.

- Organizując Akademię Biznesu oraz Językowe Pendolino chcemy wspierać szerokie grono naszych Klientów, tych małych i dużych, we wzmacnianiu oraz podnoszeniu ich umiejętności. Stale rozwijamy samą ideę Projektu Wyższy Poziom, promując i dostarczając społeczności regionu to, co wartościowe i ważne w jej życiu. W taki sposób wyrażamy naszą odpowiedzialność społeczną, która wynika wprost z naszego rozumienia nowej, dużo szerszej roli przestrzeni komercyjnej we współczesnym świecie. Oczywiście nadal będziemy kreować i przyciągać najważniejsze wydarzenia, wspierać instytucje oraz promować wartościowe inicjatywy – mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe