

Ochrona Danych i Urządzeń w modelu MSP (Managed Service Provider) – Seminarium dla Partnerów
Bakotech, specjalizowany Dystrybutor niszowych i innowacyjnych rozwiązań IT wraz ze swoją spółką zależną, Ceesoft – dystrybutorem rozwiązań chmurowych działających w modelu MSP (Managed Service Provider) zapraszają na Seminarium połączone z pokazami technicznymi pod hasłem „Rozpocznij z nami nowy biznes”. Na wydarzenie zaproszeni są przede wszystkim partnerzy handlowi, dostawcy usług bezpieczeństwa, ISP oraz firmy outsourcingowe i consultingowe, które będą miały możliwość zapoznania się z zaawansowanymi technologiami z zakresu ochrony urządzeń, danych, dostępu do sieci www i bezpiecznego poruszania się w sieci, które w prosty sposób pomogą rozszerzyć dotychczasowe portfolio usług dla klientów końcowych bądź zbudować zupełnie nową ofertę usługową.
Podczas wydarzenia przedstawiona zostanie bogata oferta dostawców: CoSoSyS, TitanHQ oraz Webroot a każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów i dostęp testowy do rozwiązań oferowanych przez dystrybutora.
Zagadnienia omawiane przez naszych ekspertów dotyczyć będą następujących tematów: AV-as-a-Service | Ochrona Urządzeń Końcowych i Serwerów przed Malwarem DLP-as-a-Service | Ochrona Danych przed Wyciekiem (RODO) DNS-as-a-Service | kontrola Dostepu do Sieci www i internetu Współpraca z Ceesoft opiera się na następujących korzyściach:
- brak kosztów wstępnych
- opłaty tylko za wykorzystane usługi
- bezpłatne szkolenia
- wsparcie w uruchomieniu usług
Miejsce: Warszawa, Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51. Czas: 21.06.2018 od 09:00-13:00
Szczegółowa agenda, informacje teleadresowe oraz zapisy dostępne są na stronie: https://bakotech.pl/event/show/139/
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





