informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Oczyszczacz powietrza na ścianę do biura

Oczyszczacz powietrza na ścianę do biura

HR / 2022.07.21

Powietrze, które jest zanieczyszczone nie wpływa dobrze na funkcjonowanie, może wydawać się, że obniżone samopoczucie, częste zachorowania i osłabienie są wynikiem innych czynników, ale okazuje się, że to właśnie częste wdychanie zanieczyszczeń może znacząco obniżyć naszą odporność. W zamkniętych pomieszczeniach, także jesteśmy narażeni na wdychanie zanieczyszczeń. Wszystko to sprawia, że warto wykorzystać najlepsze metody na skuteczną walkę z zanieczyszczeniami, także w przestrzeni biurowej.

Co daje wykorzystanie oczyszczacz powietrza we własnym biurze?

Zaawansowane urządzenia jak oczyszczacz Fellowes, są w stanie wyeliminować szkodliwe zanieczyszczenia w tym także te pochodzące ze smogu, które według badań przyczyniają się do skrócenia długości życia, czy występowania chorób nowotworowych. Tam gdzie pracuje i jednocześnie przebywa sporo osób, nie trudno o wirusy i bakterie. Oczyszczacz Fellowes zostały pod tym kątem poddane niezależnym testom, z których wynika, że są one w stanie wyeliminować nawet koronawirusa. W biurze pracuje także najczęściej duża ilość urządzeń biurowych co wpływa na nasze samopoczucie i zdolności koncentracji, urządzenie do filtracji powietrza wyposażone w generator jonów, jak Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 2, znacząco odświeża także powietrze, co bezpośrednio wpływa na samopoczucie. Odpowiednia jonizacja wpływa także na zmniejszenie osadzania się kurzu na powierzchniach.

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 2- idealny do przestrzeni biurowej

Oczyszczacz Fellowes to jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń do sterylizacji powietrza dostępnych w profesjonalnych sklepach. Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 2 idealnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, wszystko to za sprawa jego kilku cech charakterystycznych:

  • odpowiedniej powierzchni oczyszczania i wydajności, które w modelu Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 2, wynoszą 30m2 i 170m3/h
  • wyposażeniu wnętrza urządzenia na które składa się : warstwa wstępna, węglowa, True HEPA, dwubiegunowy jonizator
  • głośność pracy, na tyle wystarczająca, że nie będzie przeszkadzać w codziennych czynnościach związanych z pracą
  • kompaktowy kształt i możliwość montażu ściennego, dzięki czemu nie zabierzemy przestrzeni w biurze
  • praktycznie bezobsługowa praca urządzenia
  • niski pobór energii
  • ciekawy wygląd, doskonale wpisujących się w nowoczesne biura

Szczególnie atrakcyjna jest możliwość montażu urządzenia do ściany, kiedy w przestrzeni biurowej brakuje miejsca jest to idealne wyjście z sytuacji. Natomiast sama obsługa oczyszczaczy Fellowes jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią każdy pracownik.

Gdzie kupić oczyszczacze Fellowes?

Amerykańskie oczyszczacze Fellowes to zdecydowanie zaawansowane, profesjonalne urządzenia, które zadowolą nawet bardzo wymagających klientów, z tego powodu także nie znajdziemy ich na półkach w elektromarketach, a w sklepach specjalizujących się w sprzedaży urządzeń do sterylizacji powietrza jak goodair.pl.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe