informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Odkryj tajemnice Minecraft Legends  i spotkaj się z youtuberką Miss Agą w Atrium Targówek!

Odkryj tajemnice Minecraft Legends i spotkaj się z youtuberką Miss Agą w Atrium Targówek!

Wydarzenia / 2023.09.12

Minecraft Legends to nowa, strategiczna gra akcji osadzona w świecie Minecraft. Choć premiera odbyła się w tym roku,  tytuł zdążył już podbić serca graczy na całym globie. Niespodziankę dla fanów przygotowało warszawskie Centrum Handlowe Atrium Targówek, które w dniach 14 – 16 września zaprasza do wspólnej zabawy w uniwersum Minecraft. Wśród atrakcji przewidziano m.in. rozgrywki w Minecraft Legends, planszówki i spotkanie z popularną youtuberką Miss Agą.

Zanurz się w świat Minecraft Legends i poznaj krainę Nadziemia, które stoi na skraju zniszczenia. Poprowadź strategiczne bitwy i obroń je przed niszczycielskimi piglinami. Weź udział we wspólnej przygodzie – od 14 do 16 września w Centrum Handlowym Atrium Targówek odbędzie się wyjątkowy event! Fani gry będą mogli nie tylko zapoznać się z nowością w świecie gamingu, ale także wziąć udział w fantastycznych aktywnościach zaplanowanych przez organizatorów.

Już w sobotę, 16 września w godzinach od 14:00 do 18:00, w strefie Meet&Greet na fanów będzie czekać Miss Aga – największa w Polsce kolekcjonerka lalek i figurek, youtuberka i testerka zabawek. Odwiedzający będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, odebrać autograf i porozmawiać z idolką.

W centrum czeka wiele atrakcji. Gracze będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywce Minecraft Legends i stoczyć walkę z piglinami. Uczestnicy zabawy będą mieli również okazję do zobaczenia uniwersum z nowej perspektywy za pomocą gogli VR. Nie zabraknie także ciekawostek dla miłośników analogowych rozrywek – wśród propozycji przygotowano planszówki Minecraft i klocki Cardblocks, za pomocą których będzie można stworzyć oryginalne formy przestrzenne. Gratką dla komputerowych maniaków będą również warsztaty z podstaw programowania w Minecraft.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Strefa Minecraft czynna będzie od czwartku do soboty, w godzinach 11:00 – 19:00.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://atrium-targowek.pl/wejdz-do-swiata-minecraft%f0%9f%92%bb/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe