informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Oki na Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań

Oki na Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań

Wydarzenia / 2014.09.09

10. i 11. września w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań (dawniej Festiwal Marketingu & Druku) – wydarzenia przygotowanego specjalnie dla firm z branży poligraficzno-reklamowej. Oki pokaże swoje zaawansowane urządzenia dla tego sektora: pierwszą w branży pieciotonerową drukarkę ES9541 oraz kolorową drukarkę ES7411WT.

Impreza łączy formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami Festiwalu są firmy z rynku reklamy: importerzy i producenci artykułów promocyjnych, producenci POS, opakowań i drukarń, dostawcy mediów i maszyn. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć także firmy Oki, która we współpracy ze swoimi parterami – Alma Trend oraz Zakłady Artystyczne Art zaprezentuje swoje najnowsze portfolio. Firma Art (stoisko A10A) pokaże model Oki ES9541. Na stoisku H17, należącym do Alma Trend, oprócz ES9541 pojawi się urządzenie ES7411WT. Dodatkowo wśród gości Festiwalu zostanie rozlosowana nagroda specjalna – drukarka kolorowa Oki C301dn.

Po ubiegłorocznym sukcesie, jakim był złoty medal Festiwalu Marketingu i Festiwalu Druku dla naszej drukarki C711WT/ES7411WT, w tym roku wracamy z jeszcze bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Pokazujemy pierwszą w branży pięciotonerową drukarkę ES9541, która pozwala drukować z użyciem CMYK oraz piątego tonera: białego lub transparentnego. Urządzenie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem w branży na całym świecie, nie mogliśmy więc nie pokazać go na Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań, czyli w miejscu, gdzie spotyka się polski rynek marketingowo-reklamowy. Dodatkowo zaprezentujemy też naszą najnowszą drukarkę ES7411WT, pozwalającą na efektywny cenowo kolorowy druk A3 z użyciem białego koloru – mówi Tomasz Ziędalski, CEE Product Marketing Manager Oki Systems Polska.

Urządzenia prezentowane na Festiwalu przez Alma Trend i Art dedykowane są rynkowi wydruków profesjonalnych, kreatywnych i graphic arts, ale także świetnie sprawdzą się w ogólnych zastosowaniach biurowych. Zapewniają one wysoką jakość wydruków i niebywale szeroką elastyczność w doborze nośników.

źródło: oki/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe