informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Osavi rozpoczyna współpracę z Rocket Science w zakresie działań PR
Zespół Osavi

Osavi rozpoczyna współpracę z Rocket Science w zakresie działań PR

Wiadomości / 2021.12.20

Osavi to nowoczesne suplementy diety z kategorii premium z siedzibą firmy w Polsce. Obecnie w swojej ofercie posiada ponad 40 produktów. Jest to marka własna firmy Olivit – dystrybutora ponad 9 tys. produktów na całym świecie z wieloletnim doświadczeniem.

Jako marka Osavi nie podejmowaliśmy dotychczas współpracy w zakresie działań public relations. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Agencją Rocket Science Communications, ponieważ stawiamy na zaangażowanie i profesjonalizm. Chcemy wkroczyć w rok 2022 jako firma, która rozwiązuje problem niepewności co do jakości suplementów diety – mówi Armand Przygodzki, prezes Osavi. 

Osavi wyróżniają innowacyjne formuły produktów – obok klasycznych kapsułek w ofercie znajdują się również suplementy w formie sprayu i żelek oraz wersje dla osób na dietach wykluczających, m.in. wegetariańskich, wegańskich, bezcukrowych, bezlaktozowych czy ketogenicznych. Jako jedni z nielicznych swoje wyroby produkują w Unii Europejskiej oraz poddają niezależnym badaniom laboratoryjnym. Marka jako pierwsza w swojej branży wprowadziła całkowicie ekologiczne opakowanie, które w całości można poddać recyklingowi, dzięki nowoczesnej technologii druku etykiet.

Produkty Osavi są propozycją dla konsumentów poszukujących ekologicznych i innowacyjnych suplementów. Nazwa Osavi pochodzi od angielskiego słowa „savy”, które oznacza oszczędność – u nas jest to prostota składów, w naszych produktach nie występują zbędne wypełniacze i niezdrowe dodatki. Przede wszystkim tworzymy w duchu less waste, chcemy oszczędzać planetę, dlatego dbamy o ograniczenie do minimum śladu węglowego – dodaje Armand Przygodzki. 

Agencja Rocket Science Communications obsługuje między innymi firmy: Advox, ClickMeeting, Evolution, Fundację Sukcesu Pisanego Szminką, NoFluffJobs, SentiOne oraz 4cv. Agencja wspiera marki w działaniach PR nie tylko w Polsce, lecz także w Niemczech i na Węgrzech.

Osavi to polskie suplementy diety o innowacyjnych formułach sprayu, żelek oraz miękkich i twardych kapsułek. Suplementy Osavi produkowane są w Unii Europejskiej, a oferta marki dostępna jest w całej Europie, także Wielkiej Brytanii. Marka w ofercie posiada także produkty dedykowane osobom na dietach wykluczających, m.in. wegetariańskich, wegańskich, bezlaktozowych, bezcukrowych i ketogenicznych. Osavi wyróżnia się poddawaniem swoich suplementów niezależnym testom laboratoryjnym oraz korzystaniem z opakowań z tworzyw recyklowanych i zawierających 30 proc. trzciny cukrowej, które mogą być ponownie wykorzystane. Marka dba o ograniczanie śladu węglowego do minimum. 

https://osavi.com/pl/ 
 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe