

Otwarcie nowego sklepu RTV Euro AGD w CH Plaza Rzeszów
Blisko 1000 mkw zajmie nowy sklep RTV Euro AGD w CH Plaza Rzeszów. Salon zyska nowoczesny wystrój – zgodny z najnowszymi standardami marki. Relokacja sklepu z parteru na pierwsze piętro związana jest z przebudową, w ramach której wkrótce otwarty zostanie również pierwszy na Podkarpaciu, wielkopowierzchniowy sklep Decathlon. Wielkie otwarcie RTV Euro AGD w CH Plaza Rzeszów będzie miało miejsce 31 sierpnia 2016 r.
Pod koniec ubiegłego roku CH Plaza Rzeszów podpisała nową umowę najmu z siecią RTV Euro AGD. Wtedy też rozpoczęły się przygotowania do relokacji salonu z parteru na pierwsze piętro i otwarcia nowego sklepu. Lokal zajmie powierzchnię ponad 1000 mkw i przygotowywany zostanie zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami aranżacji sieci RTV Euro AGD. Będzie także bardziej nowoczesny i przestronny. Wielkie otwarcie sklepu planowane jest na 31 sierpnia 2016 r. na godzinę 9:00. Na klientów CH Plaza Rzeszów będą w tym dniu czekać specjalnie promocje.
Relokacja i powiększenie sklepu RTV Euro AGD to nie jedyna zmian jak czeka CH Plaza Rzeszów w najbliższym czasie. – Sklep RTV Euro AGD jest atrakcyjnym najemcą, cenionym przez naszych klientów. Jest także liderem polskiego rynku w segmencie elektromarketów. Dlatego jesteśmy dumni, że nadal będzie prezentował nasze portfolio. W związku z rozpoczynającą się przebudową naszego Centrum salon został przeniesiony na pierwsze piętro. Na parterze z kolei przygotowujemy lokal o powierzchni ponad 2500 mkw, który zajmie pierwszy na Podkarpaciu market sportowy Decathlon. W jego ofercie znajdzie się pełen asortyment uznanych marek sportowych. Kolejny lokal (blisko 500 mkw) po przebudowie parteru, w ramach relokacji zajmie sieć obuwnicza Deichmann – wyjaśnia Radosław Jamrozik, Dyrektor Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
IF&B Mille Sapori dołącza do grona najemców MLP Pruszków II
2026.04.15Prąd zaczyna napędzać firmowe floty. Dostawczaki przyspieszają, ciężarówki nadal na starcie
2026.04.14City Point Okęcie z certyfikatem BREEAM Outstanding - wśród najlepszych obiektów logistycznych w Polsce
2026.04.13MLP Group wzmacnia swoje portfolio w Wiedniu drugim projektem logistyki miejskiej
2026.04.13Konsolidacja zmienia układ sił w europejskim sektorze recyklingu
2026.04.10Nowy dyrektor operacyjny w Monting Development
2026.04.08Nowy akumulator litowo-jonowy Exide EV1920S wzmacnia gamę Marine & Leisure
2026.04.08MLP Group wzmacnia portfel najemców. Nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim.
2026.04.08Co druga firma handlowa prognozuje wzrost inwestycji w AI, a 54% liczy na wyższą sprzedaż. Przedsiębiorstwa finansowe z największą korektą
2026.04.02





