informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Otwieramy sezon rowerowy z Soudal w Krakowie

Otwieramy sezon rowerowy z Soudal w Krakowie

CSR / 2018.04.25

Jak aktywnie spędzić rodzinny weekend  i ciekawie rozpocząć sezon rowerowy w mieście? Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu Roadshow 90 lat Tour de Pologne promującym kolarstwo, które odbędzie się w Krakowie w dniach 28-29 kwietnia.

Roadshow to cykl wyjątkowych imprez, zaplanowanych w dziecięciu miastach Polski do końca października 2018, z okazji 90-lecia narodowego wyścigu Tour de Pologne, którego partnerem jest marka Soudal. Innowacyjna formuła wydarzenia łączy w formie zabawy historię z nowoczesnością, edukację ze sportem oraz daje możliwość skorzystania z profesjonalnych porad dietetyków i trenerów.

Miłośników kolarstwa, którzy pamiętają zwycięstwa Czesława Langa, z pewnością zainteresuje mobilne muzeum Tour de Pologne. Będzie w nim można zobaczyć rower, na którym wicemistrz olimpijski pokonywał kolejne etapy wyścigów. Wśród wielu materiałów historycznych i unikatowych eksponatów, takich jak medale olimpijskie czy żetony sportowe, zostaną zaprezentowane zdjęcia współczesnych gwiazd kolarstwa, w tym Tomasza Marczyńskiego z drużyny Lotto Soudal.

Podczas Roadshow można będzie skorzystać z bezpłatnego przeglądu roweru: kontroli zużycia napędu, regulacji hamulców, regulacji przerzutek, smarowania łańcucha, sprawdzenia połączeń śrubowych, kontroli ciśnienia w kołach między innymi z zastosowaniem produktów Soudal: Brake Cleaner, White Grease, Degrip All. Punkt rowerowy Soudal będzie ustawiony nieopodal oryginalnego samochodu technicznego drużyny kolarskiej Lotto-Soudal, sprowadzonego do Krakowa specjalnie z okazji Roadshow Tour de Pologne.

Mikro Tour de Pologne to innowacyjna propozycja aktywnej zabawy. Chętni będą mogli zasiąść na trenażerach szosowych i „napędzać” swojego mikrokolarza. Interaktywna makieta, dzięki specjalnie zaprojektowanej wizualizacji, pozwoli w realistyczny sposób zapoznać się uczestnikom wyścigu oraz „kibicom” z wybranymi etapami wyścigu Tour de Pologne. Czasy pokonywania podjazdów i zjazdów oraz ostateczny wynik uczestników zostanie zapisany w systemie elektronicznym, a zwycięzcy zostaną wyłonieni w odpowiednich kategoriach wiekowych.

Organizatorzy przewidzieli też liczne konkursy i quizy w zakresie wiedzy o kolarstwie z atrakcyjnymi nagrodami. Na zwycięzców czekać będą m.in. oryginalne bidony kolarskie Lotto-Soudal. Część pytań dotyczyć będzie Tomasza Marczyńskiego, który jak zapowiadają organizatorzy, będzie jednym z gości wydarzenia w Krakowie.

Dodatkowo na FB Polubisz Remont (https://www.facebook.com/PolubiszRemont/) fani kolarstwa będą mogli wziąć udział w konkursie „Lotto-Soudal w mobilnym muzeum Tour de Pologne”, który zorganizowała marka Soudal, partner Roadshow 90 lat Tour de Pologne. Start konkursu zaplanowany jest na 27 maja 2018.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe