informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
OVAL SKY – nowa inwestycja na warszawskiej Woli

OVAL SKY – nowa inwestycja na warszawskiej Woli

Nieruchomości / 2024.06.03

Dekpol Deweloper wprowadził do swojej oferty nowość - projekt OVAL SKY, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 21. Ta nowoczesna inwestycja obejmuje 333 lokale stanowiące doskonałą opcję dla inwestorów.

OVAL SKY to dziesięciokondygnacyjny budynek mieszczący w sumie 333 apartamenty o metrażach od 26 do 56 m2, doskonałe pod zakup w celach inwestycyjnych. Oferta umożliwia kupno lokalu wykończonego pod klucz, a następnie oddanie go w zarządzanie sprawdzonemu operatorowi - spółce Grano Hotels, należącej do Grupy Dekpol.

Komfort i bezpieczeństwo

Inwestycja OVAL SKY oferuje szereg udogodnień. W budynku przewidziano rowerownie ze strefą do naprawy i mycia rowerów oraz zewnętrzny i wewnętrzny monitoring z kontrolą dostępu, zapewniający bezpieczeństwo. Dla zmotoryzowanych przygotowano 80 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

OVAL SKY wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Na dachu przewidziano panele fotowoltaiczne, a w częściach wspólnych zastosowane zostanie energooszczędne oświetlenie LED.

Bogata oferta udogodnień

W celu zapewnienia gościom najwyższego komfortu w OVAL SKY zadbano o każdy detal. Do dyspozycji będzie stylowe lobby i licząca ponad 200 m2 strefa coworkingowa z salą konferencyjną oraz biblioteczką, idealna dla osób pracujących zdalnie. Ponadto w budynku dostępna będzie sala kinowa, strefa fitness obejmująca saunę i siłownię, strefa rekreacyjna z bilardem, PlayStation i piłkarzykami oraz wysokiej klasy restauracja.

Doskonała lokalizacja

Kluczowy atut inwestycji stanowi jej lokalizacja. Budynek położony jest w doskonale skomunikowanej części Warszawy, z łatwym dojazdem do dworca Warszawa Centralna (10 minut) oraz Warszawa Zachodnia (5 minut). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum wystawiennicze EXPO XXI.

Rolę generalnego wykonawcy pełni spółka Dekpol Budownictwo.

Przekazanie lokali do użytku planowane jest na przełomie IV kwartału 2025 i I kwartału 2026 roku.

Dodatkowe informacje na temat OVAL SKY dostępne są na stronie: https://dekpoldeweloper.pl/portfolio/ovalsky-warszawa-ul-pradzynskiego/.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe