informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Peakside i Partners Group udostępnili  PCK magazyn w Warszawie na rzecz pomocy Ukraińcom

Peakside i Partners Group udostępnili PCK magazyn w Warszawie na rzecz pomocy Ukraińcom

CSR / 2022.03.14

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) otrzymał do dyspozycji 2 400 m2 powierzchni magazynowej. W planach jest podwojenie wielkości przekazanej powierzchni. Obiekt został udostępniony nieodpłatnie do użytkowania przez PCK na rzecz pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

Peakside Capital Advisors i Partners Group przekazali Mazowieckiemu Oddziałowi Okręgowemu Polskiego Czerwonego Krzyża do użytkowania magazyn w obiekcie City Point Targówek. Organizacja pomocowa może nieodpłatnie korzystać z 2.400 m2 powierzchni logistycznej. Docelowo planowane jest podwojenie udostępnionej powierzchni.

Roman Skowroński, dyrektor zarządzający Peakside Capital Advisors w Polsce, komentuje: – Wszyscy widzimy ogrom tragedii za naszą wschodnią granicą. Chcemy wesprzeć szeroką i spontaniczną akcję pomocy dla Ukraińców w miarę posiadanych zasobów. Dlatego zdecydowaliśmy na przekazanie wolnej powierzchni magazynowej do użytkowania mazowieckiemu oddziałowi Polskiego Czerwonego Krzyża. Potrzebna odzież i żywność są dostarczane do wielu miejsc, jednak dla usprawnienia organizacji niesionej pomocy konieczne jest miejsce na ich składowanie, konfekcjonowanie i sprawne przekazywanie potrzebującym.

 

- Wsparcie okazane przez Peakside Capital Advisors i Partners Group jest nieocenione w obecnej działalności naszej organizacji. Udostępnienie tak dużej powierzchni magazynowej pozwoli Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi na przyjmowanie dużych ilości produktów z Polski jak i z zagranicy. Przełoży się to na prowadzenie długofalowej pomocy osobom przebywającym w Warszawie, jak również planowanie transportów na tereny Ukrainy – powiedziała Honorata Krzywoń Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK w Warszawie.

City Point Targówek mieści się przy ul. Matuszewskiej 14 w warszawskiej dzielnicy Targówek.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe