informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Piękny i wygodny dom. Im bardziej, tym taniej! Markowe produkty wykończeniowe, meble i dodatki z rabatami  zależnymi od sumy zakupów
Otownetrze.pl

Piękny i wygodny dom. Im bardziej, tym taniej! Markowe produkty wykończeniowe, meble i dodatki z rabatami zależnymi od sumy zakupów

Nieruchomości / 2023.01.25

Czy już znasz sklep Otownetrze.pl? Jeśli nie, poznaj go koniecznie! Znajdziesz tu wyselekcjonowane i sprawdzone produkty renomowanych producentów w doskonałych cenach. Ale to nie wszystko. Unikatowa drabinka rabatów pozwala dodatkowo zaoszczędzić przy większych zakupach. To dowód, że eleganckie i komfortowe mieszkanie można wykończyć i urządzić na wysokim poziomie nawet przy niedużym budżecie.

Kto przy remoncie, wykończeniu i urządzaniu domu musi trzymać się za portfel, powinien oszczędzać mądrze. Długofalowo opłaca się sięgać wyłącznie po rozwiązania wysokiej jakości, ale… upolowane w dobrej cenie. W tym celu można zainwestować swój czas w poszukiwanie internetowych okazji. A jeszcze lepiej zajrzeć na Otownetrze.pl i wymarzone produkty ustrzelić jeszcze taniej – dzięki unikatowemu rozwiązaniu w postaci drabinki rabatowej. Warto tym bardziej, że pod jednym adresem w doskonałych cenach czeka wszystko, co niezbędne do przy remoncie i aranżacji mieszkania.

Wszystko, czego potrzebujesz do wykończenia...

Otownetrze.pl ma w ofercie aż 45 000 produktów 112 cenionych, sprawdzonych producentów. Co dokładnie? M.in. bogatą ofertę podłóg, w tym wykładzin i paneli winylowych, paneli laminowanych, listew przypodłogowych, jak również płyt tarasowych.

Jest tu również to, co potrzebne do trwałego i efektownego wykończenia i dekoracji ścian w dowolnie wybranym stylu, a więc znakomity katalog tapet oraz murali, sztukaterii (również modnych profili LED i listew karniszowych), lameli, paneli tapicerowanych i mat dekoracyjnych. Jest też fornir kamienny i kamień dekoracyjny, a beton architektoniczny i okładziny ceglane występują zarówno w wersji 2D, jak i 3D, dzięki czemu pozwalają uzyskiwać wyjątkowe układy i struktury. Podobne walory oferują także dostępne tu w dużym wyborze tynki.

W korzystnych cenach czekają tu ponadto płytki ścienne i podłogowe oraz włoskie spieki, idealne m.in. na ściany, podłogi, blaty kuchenne i łazienkowe, a także na meble (m.in. blaty wysp kuchennych, zabudów
i stołów). W sklepie można kupić także farby odpowiednie do wszystkich pomieszczeń.

...i do wyposażenia domu, apartamentu, mieszkania

W sklepie Otownetrze.pl ogromnie bogaty jest również wybór rozwiązań oświetleniowych. Obok popularnych żyrandoli, zwisów, kinkietów, lamp stołowych i podłogowych można tu znaleźć plafony, nowoczesne oprawy podtynkowe i natynkowe, coraz popularniejsze w Polsce systemy oparte na szynoprzewodzie, a także lampy zewnętrzne. To najlepszy sposób, by gotowa aranżacja zajaśniała pełnym blaskiem!

Osobną galaktykę ofert tworzą wszelkiego rodzaju meble (w tej kategorii m.in. krzesła, fotele, sofy, łóżka, biurka, stoły, stoliki, szafki, komody i wiele, wiele innych), dywany we wszystkich stylach, wielkościach, gamach kolorystycznych i wzorach oraz dodatki – od najbardziej praktycznych aż po perfumy do wnętrza.

Im więcej, tym taniej – dzięki drabince rabatowej i opcji negocjacji cen

Wszystkie wyselekcjonowane i sprawdzone produkty do domu i mieszkania można kupić na Otownetrze.pl w doskonałych, niejednokrotnie wręcz outletowych cenach. Ale to nie wszystko. Większe zakupy premiowane są dodatkowymi rabatami. System jest prosty i bardzo klarowny:

przy zakupach już od 500 zł otrzymasz 5% zniżki,

od 1000 zł – 7% zniżki,

od 2000 zł – 9% zniżki,

od 5000 zł – 12% zniżki,

od 7000 zł – 15% zniżki,

a od 10 000 zł – aż 20% zniżki!

Każdego miesiąca Otownetrze.pl przyciąga aż 10 000 unikalnych użytkowników, którzy szukają najwyższej jakości w przystępnych cenach – i tu ją znajdują. Warto do tych szczęśliwców dołączyć!

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe