informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Piknik Architekta już 13 września w Warszawie

Piknik Architekta już 13 września w Warszawie

CSR / 2022.08.30

Po trzyletniej przerwie powraca wyjątkowe wydarzenie branży architektury wnętrz. W Warszawie po raz drugi spotkają się architekci i projektanci, aby wspólnie poszukać inspiracji i pomysłów na nowe przedsięwzięcia, wziąć udział w szkoleniach, a także nawiązać nowe relacje biznesowe i towarzyskie. Piknik organizowany jest przez Izę Gemzałę, właścicielkę pracowni Prosty Plan i założycielkę ArchitektPRO.pl, portalu wsparcia i rozwoju dla architektów i projektantów wnętrz.

Ideę spotkania najlepiej wyjaśnia sama pomysłodawczyni, mówiąc: Nie mam wątpliwości, że to co mi przynosi największą radość to możliwość przebywania z osobami, którym się chce dawać coś więcej od siebie i angażować w rozwój zawodu architekta wnętrz. I to właśnie dla tych osób, w podziękowaniu za ich twórczy udział w budowaniu naszej społeczności, powstała idea Pikniku Architekta.

Pierwsza edycja wydarzenia, zorganizowana w 2019 roku, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, które – jak przyznaje Iza Gemzała – przerosło jej najśmielsze oczekiwania. Zaaranżowanej w pięknych, historycznych wnętrzach warszawskiej Starej Fabryki Koronek imprezie networkingowej towarzyszył cykl wyjątkowych spotkań, wśród których znalazły się m.in. warsztaty ze stylizacji wnętrz i homestaging’u, budowania marki osobistej architekta i kreatywnego tworzenia moodboardów. Pandemia wstrzymała organizację kolejnych edycji Pikniku. Aż do teraz – wydarzenie powraca po trzech latach przerwy i zapowiada się niezwykle ciekawie!

Twórcze spotkanie w pięknych okolicznościach architektury

Tegoroczny Piknik odbędzie się 13 września w wyjątkowym miejscu – w Fortecy Kręglickich przy ul. Zakroczymskiej 12 w Warszawie.  Zabytkowa budowla wzniesiona z cegły, otoczona fosą, z wejściem poprowadzonym przez most i przepięknym centralnym dziedzińcem, na co dzień gości najbardziej wystawne przyjęcia, eleganckie bankiety, konferencje i wydarzenia, których organizatorom zależy zarówno na niepowtarzalnym otoczeniu, jak i wykwintnej kuchni, z jakiej słynie rodzina Kręglickich. Piknikowi towarzyszyć będzie nie tylko wyśmienite menu, ale też wybrane specjalnie na tę okazję wino.

Inspiracje, rozmowy i wymiana doświadczeń

Co znalazło się w planach tegorocznej edycji? Przede wszystkim – najważniejsze – spotkanie i rozmowy „offline”. Możliwość bezpośredniej wymiany idei, poznania się osób, które dotychczas wymieniały się doświadczeniami i pomysłami online, na facebookowej grupie “ArchitektPRO – Zaprojektuj swój sukces” – to aspekty szczególnie ważne dla organizatorki. Spotkanie to też nieoceniona szansa na zyskanie wartościowych kontaktów, okazja do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, wspólnego rozwiązywania problemów i wymiany spostrzeżeń na temat zawodu architekta i projektanta wnętrz.

Nauka i rozwój w doskonałym towarzystwie

Tegoroczny plan towarzyszących Piknikowi warsztatów i szkoleń zostanie przedstawiony wkrótce. Już teraz jednak wiadomo, że wśród partnerów wydarzenia i prelegentów znajdą się przedstawiciele marek i firm znanych i cenionych wśród architektów, takich jak hansgrohe, AQForm, Gira, Dunin, Miloo Home, domni.pl, PEKA i Instal Projekt.

Piknik, który odbędzie się 13 września, z pewnością po raz kolejny stanie się miejscem twórczej wymiany myśli i źródłem niejednej owocnej współpracy projektowej. Nie od dziś bowiem wiadomo, że dobry projekt jest wynikiem wzajemnego zrozumienia i konstruktywnych rozmów. I takie właśnie będą rozbrzmiewały w murach zabytkowej fortecy w ten wrześniowy wtorek. Start o 13.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe