informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Piotr Cieśliński dołącza do Wyser

Piotr Cieśliński dołącza do Wyser

HR / 2024.01.23

Piotr Cieśliński objął z początkiem roku stanowisko Principal Construction & Energy w Wyser, międzynarodowej firmie świadczącej usługi doradztwa i rekrutacji managerów wyższego i najwyższego szczebla. Odpowiada za realizacje projektów rekrutacyjnych na stanowiska eksperckie i kierownicze, w tym najwyższej kadry zarządzającej dla firm z obszaru budownictwa i energetyki.

Wyser tworzą doświadczeni konsultanci charakteryzujący się szeroką, specjalistyczną wiedzą i dużą znajomością rynku. Wspierają firmy w analizie ich potrzeb w obszarze HR i przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki branży i organizacji. Piotr Cieśliński wzbogaci zespół Real Estate & Construction o swoje 12-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji dla sektora budownictwa i energetyki, zdobyte po stronie wiodących międzynarodowych firm rekrutacyjnych, takich jak Michael Page, Hays czy Antal.

Piotr Cieśliński doradzał generalnym wykonawcom, firmom projektowym i consultingowym. Posiada doświadczenie zarówno w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, jak i tworzeniu i rozwoju kilkuosobowych zespołów. Przed dołączeniem do branży rekrutacyjnej przez ponad 5 lat pracował w sektorze w budownictwa, realizując projekty z zakresu geotechniki i głębokiego fundamentowania.

– W Wyser jedną z naszych strategicznych kompetencji jest ekspertyza w zakresie pokrewnych - od strony know-how i wartości - zawodów oraz wąskie specjalizacje dostosowane do konkretnych branż. Cieszymy się, że Piotr Cieśliński wzbogaci nasz zespół o wiedzę oraz imponujące doświadczenie z obszaru Construction & Energy. Wieloletnia praktyka w firmach rekrutacyjnych poprzedzona pracą w sektorze budownictwa gwarantuje wszechstronne zrozumienie potrzeb naszych klientów  i przekłada się pozytywnie na relacje biznesowe – mówi Joanna Kozarzewska, Partner, Head of Real Estate & Construction w Wyser.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe