

Piotr Lipko wzmocnił dział Pre-Sales w Brother Polska
Brother Polska wzmocnił swoje struktury. Z początkiem listopada do firmy dołączył Piotr Lipko, obejmując stanowisko Pre-Sales Consultant. Będzie on odpowiedzialny za wsparcie przedsprzedażowe partnerów kanałowych oraz polskiego zespołu sprzedaży.
Piotr Lipko posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży urządzeń drukujących. Swoje kompetencje rozwijał w takich firmach jak OKI i Epson. W pierwszej odpowiadał m.in. za koordynację i prowadzenie szkoleń produktowych, wsparcie przedsprzedażowe, wsparcie techniczne, nadzór nad obsługą klienta oraz siecią serwisową OKI w Polsce i w regionie EMEA. W Epson był odpowiedzialny m.in. za szkolenia, prezentacje techniczne i sprzedażowe. W Brother Polska będzie odpowiadał głównie za wsparcie przedsprzedażowe partnerów handlowych oraz polskiego zespołu sprzedaży, szczególnie przy projektach wymagających zaawansowanej wiedzy i indywidualnego podejścia do potrzeb klientów.
– Dołączenie do Brother Polska to dla mnie naturalny krok w dalszym rozwoju zawodowym. Branża druku stale ewoluuje, a ja cieszę się, że mogę wykorzystać swoje doświadczenie, aby wspierać partnerów oraz zespół sprzedaży w realizacji projektów wymagających indywidualnego podejścia. Wierzę, że wspólnie będziemy budować rozwiązania, które realnie odpowiadają na potrzeby klientów – mówi Piotr Lipko, Pre-Sales Consultant w Brother Polska.
Pojawienie się Piotra w strukturach Brother Polska jest dowodem na dalszy rozwój kompetencji sprzedażowych i technicznych firmy.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Piotr dołączył do naszego zespołu. Jego wieloletnie doświadczenie, zwłaszcza w strukturach OKI w obszarze pre-sales, oraz głęboka znajomość rynku urządzeń drukujących, będą dużym wzmocnieniem naszych działań sprzedażowych. Wierzę, że jego kompetencje pozwolą nam jeszcze skuteczniej wspierać partnerów i realizować ambitne projekty dla klientów w całej Polsce – komentuje Paweł Wośko, CEE Pre Sales & Technical Service Manager.
Zatrudnienie Piotra Lipko wpisuje się w strategię Brother Polska, ukierunkowaną na rozwój kompetencji eksperckich oraz zacieśnianie współpracy z partnerami biznesowymi w całym kraju. Dzięki temu firma zapewnia najwyższy poziom obsługi i dostarcza klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
AGH oraz DXC Technology rozpoczynają strategiczną współpracę w obszarze AI i cyberbezpieczeństwa
2026.06.15CEVA Logistics rozwija niskoemisyjny transport drogowy w Polsce i Europie Środkowej
2026.06.15Partnerstwo zamiast transakcyjności. Branża nieruchomości o współpracy portali i pośredników
2026.06.15Przyszłość HR to ekosystem pracowniczy
2026.06.12Matexi Polska z sukcesem wyemitowało obligacje o wartości 105 mln zł
2026.06.12Aplikacje, turbiny i lodówka na insulinę – uczniowie zaprezentowali projekty podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci
2026.06.11Handel pod kreską. Tylko 18 proc. firm liczy na wzrost sprzedaży, a aż 36 proc. tnie inwestycje
2026.06.10Czego naprawdę oczekują pracownicy hybrydowi?
2026.06.09Matexi zaprasza na dni otwarte w gotowej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.06.09





