informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Podsumowanie JBL Triathlon Sieraków 2014

Podsumowanie JBL Triathlon Sieraków 2014

Wydarzenia / 2014.06.06

Uczestnicy weekendowego wyzwania sportowego, którym był JBL Triathlon Sieraków, jako pierwsi mogli oglądać słuchawki sportowe JBL Reflect. Właśnie w Sierakowie odbyła się ich premiera.

JBL Reflect i JBL Reflect BT to doskonały sprzymierzeniec sportowców – idealnie dopasowują się do kanałów usznych i nie wypadają w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy innych intensywnych ćwiczeń. Są to cechy szczególnie istotne dla osób trenujących przed tak dużym wyzwaniem jakim jest triathlon. Nie dziwi zatem zainteresowanie, które wzbudziły słuchawki w Sierakowie. Dostępne w czterech wersjach kolorystycznych są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Wszyscy sportowcy, a szczególnie triathloniści, to osoby dużo wymagające od siebie oraz od innych. Zatem sprzęt grający, który wybierają, musi być na najwyższym poziomie.

Natomiast JBL Triathlon Sieraków to gwarancja najwyższej jakości imprezy sportowej. Naturalne zatem, że tu odbyła się premiera słuchawek JBL Reflect. I był to dobry wybór. Zawodnicy i kibice chwalili dobrą organizację i rodzinną atmosferę zawodów, które zgromadziły w sumie 10 000 osób – zawodników, ich towarzyszy i kibiców. Pogoda dopisała i z przyjemnością korzystać można było z przygotowanych atrakcji. Najważniejszym jest jednak, że tak wielu udało się przezwyciężyć własne słabości i ukończyć wszystkie etapy triathlonu.

źródło: jbl/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe