informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Pokémony w Centrum Handlowym Reduta!  Weź udział w wydarzeniu pełnym atrakcji i złap je wszystkie!

Pokémony w Centrum Handlowym Reduta! Weź udział w wydarzeniu pełnym atrakcji i złap je wszystkie!

Wydarzenia / 2023.09.19

Niezwykła przygoda z Pokémonami nadchodzi! Już 23 września warszawskie Centrum Handlowe Reduta stanie się areną rozrywki dla dzieci i ich rodziców. Wydarzenie pełne gier, zabaw i niespodzianek zapewni niezapomniane wspólne chwile. Na uczestników czeka niesamowity labirynt, turnieje z nagrodami, kreatywne warsztaty oraz bezpłatna wata cukrowa!

Pokémon to ikona rozrywki, zdobywająca serca ludzi na całym świecie od prawie 30 lat. Legendarna japońska marka to nie tylko kultowy serial anime i gry wideo, ale również kolekcjonerskie karty, zabawki, gry planszowe i wiele więcej. Przekraczając kolejne granice, Pokémon łączy pokolenia pokazując świat pełen fascynujących stworzeń i niekończących się emocji!

Już w sobotę 23 września Centrum Handlowe Reduta zamieni się w magiczną przestrzeń pełną atrakcji dla fanów Pokémon! Od 12:00 do 18:00 na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji i stref tematycznych. Najmłodsi będą mogli wejść do prawdziwego labiryntu, a jego pokonanie zostanie nagrodzone – wszyscy śmiałkowie otrzymają żeton, dzięki któremu będą mogli wylosować fantastyczne gadżety.

Dzieci powyżej 8 roku życia mają szansę sprawdzić swoje zdolności artystyczne na stanowisku do malowania figurek do gier. W centrum dostępna będzie również maszyna z przypinkami, które dzieci mogą dowolnie przyozdobić oraz wypożyczalnia gier planszowych. Ponadto, na terenie galerii będzie przechadzała się Mega Maskotka Pikachu, z którą będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Podczas eventu w strefie FUNów na odwiedzających czekać będzie popularny youtuber Kushi, który zagra z dziećmi w grę mobilną Pokémon GO, rozda autografy i wyjaśni tajniki świata Pokémonów. Fani będą mieli również szansę na wymianę kolekcjonerskich kart. Ofertę wydarzenia wzbogaci także marka nerd hunters, która przygotuje specjalne stoisko z gadżetami ze świata Pokémon.

O14:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w turnieju w grę planszową Labyrinth Pokémon. Z kolei o 16:00 na odwiedzających centrum czekać będzie turniej gier zręcznościowych. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody. Spieszcie się! Zawody objęte są zapisami, a maksymalna liczba uczestników w jednym turnieju to 16 osób.

Przez cały dzień będzie można również wziąć udział w dodatkowych zajęciach tematycznych w Piątym Wymiarze. To wyjątkowa, bezpłatna strefa w Centrum Handlowym Reduta, w której można odkrywać, doświadczać i bawić się przy wykorzystaniu wszystkich pięciu, a nawet siedmiu zmysłów! Już o 14.00 odbędą się warsztaty robienia labiryntów dla dzieci w wieku 2-5 lat „Znajdź swojego Pokémona”, natomiast o 15.00 zapraszamy na „Pokémonowe origami” – warsztaty origami dla dzieci w wieku 5-10 lat. Zapraszamy do zapisów na zajęcia organizowane przez cały rok.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://atrium-reduta.pl/pokemony-opanowuja-redute/

Harmonogram oraz więcej szczegółów na temat wydarzeń organizowanych w CH Reduta znajduje się na stronie https://atrium-reduta.pl/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe