informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Polski oddział ZTE podpisał umowę na sprzedaż produktów z firmą iSource S.A.

Polski oddział ZTE podpisał umowę na sprzedaż produktów z firmą iSource S.A.

Finanse / 2014.08.05

W czwartym kwartale 2014 roku iSource wprowadzi do swojej oferty dostarczone przez ZTE smartfony, modemy i routery. Umowa współpracy przewiduje sprzedaż smartfonów z każdej półki cenowej. Na początku do oferty trafią wybrane modele. Natomiast w dalszej kolejnści ZTE oraz iSource planują systematycznie poszerzać portfolio produktów. Rozpoczęcie współpracy wychodzi naprzeciw coraz wyraźniejszemu trendowi rynkowemu, zgodnie z którym klienci osobno kupują aparat, a podpisując umowę z operatorem wybierają najkorzystniejszą cenowo ofertę „tylko SIM” (sim only).

„iSource nie sprzedaje produktów - iSource oferuje rozwiązania. Nauczyliśmy się tego od firmy Apple. Produkty Apple w zupełnie nowy sposób definiują i zaspokajają potrzeby klienta. My staramy się rozwijać i poszerzać tę filozofię, dodając do naszej oferty nowe produkty i producentów, szukając innowacji i tworząc kompleksową ofertę dla rynku” – powiedział Piotr Żelakiewicz Prezes iSource S.A.

„Dzięki współpracy z iSource ZTE zyska dostęp do rozbudowanej sieci sprzedaży o ugruntowanej na rynku pozycji, natomiast klienci zyskają dostęp do zaawansowanych technologicznie produktów w bardzo atrakcyjnych cenach”– podkreśla Guo Lei, Członek Zarządu, ZTE Poland.

źródło: zte/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe