informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Pomaganie w pięknym stylu! Centrum handlowe Atrium Targówek zachęca do wzięcia udziału w akcji „Daj włos!”

Pomaganie w pięknym stylu! Centrum handlowe Atrium Targówek zachęca do wzięcia udziału w akcji „Daj włos!”

Wydarzenia / 2024.02.29

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek przeprowadzi akcję „Daj włos!” na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Już 8 i 9 marca, odwiedzające galerię kobiety będą mogły poddać się darmowej metamorfozie i ściąć włosy dla osób dotkniętych chorobami nowotworowymi!

Początkiem marca odwiedzające centrum handlowe Atrium Targówek kobiety będą mogły wziąć udział w akcji charytatywnej, której beneficjentkami są pacjentki zmagające się z chorobami onkologicznymi. Klientki warszawskiej galerii w tych dniach będą mogły wziąć udział w bezpłatnej metamorfozie i ściąć włosy, które następnie w formie peruk podarowane zostaną potrzebującym.

Do udziału zapraszamy kobiety, które mogą ściąć co najmniej 35 cm niefarbowanych włosów, mają wielkie serca i chcą zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka. W trakcie akcji będzie również możliwość wpłaty datku na zakup peruk z włosów syntetycznych.

Strefa metamorfoz zlokalizowana będzie w pobliżu kawiarni Starbucks oraz drogerii Douglas i dostępna 8 i 9 marca, w godzinach 12.00 – 18.00. Nie bądź obojętna i wesprzyj akcję, a przy okazji spraw sobie nowy look!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie centrum.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe