informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Port Łódź na weekend

Port Łódź na weekend

Nieruchomości / 2021.11.04

Port Łódź zaprasza na kolejną jesienną edycję Jarmarku Regionalnego. Tym razem regionalni wystawcy ze swoimi produktami pojawią się w Centrum w piątek (5 listopada), a z ich oferty będzie można skorzystać aż do 13 listopada włącznie. Najbliższa sobota w Porcie Łódź to także spotkanie z ekspertami w ramach kampanii „Łódź OddychaMY”. W specjalnym punkcie doradczym każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać potrzebne informacje dotyczące dofinansowania na wymianę pieca. 

Jarmark Produktów Regionalnych to już tradycja. Tym razem będziemy mogli cieszyć się nim znacznie dłużej, ponieważ lokalni wystawcy pozostaną w Porcie Łódź od 5 do 13 listopada. Poza dużym wyborem przypraw pochodzących z różnych zakątków świata, a także oliwkami i chałwą, które już zadomowiły się na naszych rodzimych stołach, na Jarmarku znajdą się też ulubione klasyki Klientów. Na stoiskach znajdziemy świeżo wypiekane, chrupiące pieczywo na zakwasie, wędzone tradycyjnymi metodami wędliny, miody od regionalnych producentów, sery korycińskie oraz bakalie. Pojawią się również stoiska z ręcznie wykonaną biżuterią.  

Stoiska wystawców znajdziemy obok sklepu Media Markt. Jarmark funkcjonować będzie w dniach od 5 do 13 listopada, między 10:00 a 21:00.

Z kolei w najbliższą sobotę w Porcie Łódź w specjalnie oznaczonym punkcie (zlokalizowanym w pobliżu sklepów Orsay oraz H&M) pojawią się eksperci ze stowarzyszenia „Łódź bez smogu” oraz przedstawiciele Wydziału Ochrony Środowiska UMŁ. W godzinach od 12:00 do 17:00 będzie można porozmawiać z nimi o wpływie smogu na nasze otoczenie oraz zdrowie. Specjaliści, w ramach kampanii „Łódź OddychaMY”, doradzą też co zrobić, by wymienić swój piec na nowy i uzyskać na to działanie dofinansowanie, pomogą też wypełnić wniosek. Punkt doradczy dostępny będzie w Porcie Łódź w najbliższą i każdą kolejną listopadową sobotę. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe