

Port Łódź na weekend
Port Łódź zaprasza na kolejną jesienną edycję Jarmarku Regionalnego. Tym razem regionalni wystawcy ze swoimi produktami pojawią się w Centrum w piątek (5 listopada), a z ich oferty będzie można skorzystać aż do 13 listopada włącznie. Najbliższa sobota w Porcie Łódź to także spotkanie z ekspertami w ramach kampanii „Łódź OddychaMY”. W specjalnym punkcie doradczym każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać potrzebne informacje dotyczące dofinansowania na wymianę pieca.
Jarmark Produktów Regionalnych to już tradycja. Tym razem będziemy mogli cieszyć się nim znacznie dłużej, ponieważ lokalni wystawcy pozostaną w Porcie Łódź od 5 do 13 listopada. Poza dużym wyborem przypraw pochodzących z różnych zakątków świata, a także oliwkami i chałwą, które już zadomowiły się na naszych rodzimych stołach, na Jarmarku znajdą się też ulubione klasyki Klientów. Na stoiskach znajdziemy świeżo wypiekane, chrupiące pieczywo na zakwasie, wędzone tradycyjnymi metodami wędliny, miody od regionalnych producentów, sery korycińskie oraz bakalie. Pojawią się również stoiska z ręcznie wykonaną biżuterią.
Stoiska wystawców znajdziemy obok sklepu Media Markt. Jarmark funkcjonować będzie w dniach od 5 do 13 listopada, między 10:00 a 21:00.
Z kolei w najbliższą sobotę w Porcie Łódź w specjalnie oznaczonym punkcie (zlokalizowanym w pobliżu sklepów Orsay oraz H&M) pojawią się eksperci ze stowarzyszenia „Łódź bez smogu” oraz przedstawiciele Wydziału Ochrony Środowiska UMŁ. W godzinach od 12:00 do 17:00 będzie można porozmawiać z nimi o wpływie smogu na nasze otoczenie oraz zdrowie. Specjaliści, w ramach kampanii „Łódź OddychaMY”, doradzą też co zrobić, by wymienić swój piec na nowy i uzyskać na to działanie dofinansowanie, pomogą też wypełnić wniosek. Punkt doradczy dostępny będzie w Porcie Łódź w najbliższą i każdą kolejną listopadową sobotę.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Komplex Torus wybiera MLP Pruszków II i wynajmuje blisko 6,8 tys. mkw. powierzchni
2026.08.18Jeden z niewielu takich ośrodków w Polsce. Mazowiecki szpital pokazuje, jak dobrze wydać pieniądze na zdrowie
2026.08.17Po wycieku danych niemal 19 mln osób eksperci zwracają uwagę na inny problem: tworzymy coraz więcej kopii danych
2026.08.17Firmy nie są gotowe na nowe regulacje UE a PPWR właśnie wchodzi w życie
2026.08.13Eurowind Energy pozyskał 111 mln euro na budowę farm fotowoltaicznych w Polsce
2026.08.1178 proc. Polaków uważa, że używane auto najbezpieczniej kupić u profesjonalisty. Jednak tylko 9 proc. ufa jego informacjom
2026.08.11Najgłośniejsze festiwale muzyczne lata. Te wydarzenia budzą najwięcej emocji w sieci
2026.08.11Girteka otwiera przewoźnikom dostęp do dużych przetargów i regularnych przewozów
2026.08.06Anime, manga i cosplay opanują Piłę. G City Kasztanowa zaprasza na Mangafest
2026.08.06





