informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Port Łódź podwaja radość na Święta!

Port Łódź podwaja radość na Święta!

Wydarzenia / 2021.12.02

W oczekiwaniu na najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia, Port Łódź zaprasza do wspólnego odliczania do Gwiazdki w bajkowym klimacie. W tym roku koniecznie z podwójną radością w sercu! Mini świąteczna sesja zdjęciowa z magiczną księgą w tle, Mikołaj ze słodkimi prezentami oraz wielka loteria, w której do wygrania czeka ponad 4 tysiące nagród! Wszystkie atrakcje startują w Centrum 6 grudnia. 

W Porcie Łódź w tym roku pojawi się najważniejszy i długo wyczekiwany przez dzieci gość – Mikołaj, który spotka się z najmłodszymi w Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) w najbliższy poniedziałek 6 grudnia. Honorowy gość z koła podbiegunowego ze słodkimi upominkami czekać będzie na dzieci w godzinach 12:00 – 20:00. Siwobrody pojawi się w Porcie Łódź także w grudniowe weekendy – 11 i 12 grudnia oraz 18 i 19 grudnia. 

Wspaniałą pamiątką Świąt bez wątpienia są zdjęcia, które pozwalają uchwycić niesamowite chwile! Okazja do tego by zrobić sobie bezpłatną mini sesję świąteczną nadarzy się w Porcie Łódź już od „mikołajek”. W Atrium Centrum pojawi się ogromne magiczne lustro i baśniowa księga z krainy lodu i śniegu. W takiej scenerii całą rodziną będzie można wykonać sobie pamiątkową fotografię, która zostanie na miejscu wydrukowana. W magicznym lustrze będzie można się przeglądać od 6 do 23 grudnia, w ciągu tygodnia w godzinach 14:00 – 20:00, natomiast w weekendy od godziny 12:00 do 20:00. Na maluchy, także tutaj czekać będzie słodka niespodzianka. 

Portu Łódź od 6 do 23 grudnia zaprasza Klientów do udziału w wielkiej świątecznej loterii. Za każde wydane w sklepach Centrum 100 zł (łączyć można maksymalnie dwa paragony) otrzymamy aż dwie zdrapki, dzięki którym wygrać będzie można jedną z 4 200 nagród natychmiastowych! Paragony na zdrapki będzie można wymieniać w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym w Atrium (przy sklepie IKEA). Na uczestników loterii czekać będą m.in. karty podarunkowe, zestawy kosmetyków, kalendarze adwentowe IKEA, vouchery na kawę i ciastko oraz wiele innych upominków. 

Od 3 grudnia do Świąt w weekendy Port Łódź wydłuża godziny otwarcia – w piątki i soboty pasaż handlowy będzie czynny od godz. 10.00 do 22.00, a w niedziele handlowe, 12 i 19 grudnia do godz. 21.00

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe