informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Port Łódź zaprasza na Świąteczny Jarmark

Port Łódź zaprasza na Świąteczny Jarmark

Wydarzenia / 2020.12.10

W Porcie Łódź rozpoczyna się Świąteczny Jarmark Produktów Regionalnych, który gościć będzie w Centrum do 23 grudnia. To będą pyszne dwa tygodnie pełne wigilijnych i zimowych smaków! Stoiska wystawców pojawią się obok sklepu Media Markt.

Tegoroczne Święta spędzimy w kameralnej atmosferze, nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z tradycyjnych dań wigilijnych czy ulubionych przysmaków. Wręcz przeciwnie, wnieśmy w ten świąteczny czas kulinarną radość z przygotowania kameralnego, ale pysznego posiłku dla siebie i najbliższych nam osób. Pamiętajmy, mamy wpływ na to by w naszych domach zapanował świąteczny klimat! A przyrządzanie wigilijnych potraw z pewnością wprowadzi wszystkich w dobry nastrój oczekiwania na Pierwszą Gwiazdkę.  

Produkty potrzebne do przygotowania świątecznych dań zakupić będzie można na Jarmarku Regionalnym, który odbędzie się w Porcie Łódź w dniach od 10 do 23 grudnia. Lokalni producenci ze swoimi stoiskami czekać będą na Klientów obok sklepu Media Markt w godzinach funkcjonowania Centrum, tj. od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele między 10:00 a 21:00, natomiast w piątki i soboty od godziny 10:00 do 22:00. Na świątecznym Jarmarku zakupimy m. in. pyszne, chrupiące pieczywo wypiekane na tradycyjnym zakwasie, suszone owoce na wigilijny kompot, miody z lokalnych pasiek oraz sery. Nie zabraknie także ryb i wędlin wędzonych naturalnymi metodami oraz przypraw, takich jak rozgrzewające goździki, imbir czy cynamon. Na Jarmarku pojawią również lokalni artyści, którzy zaprezentują swoje rękodzieło w postaci świątecznych ozdób i unikalnej biżuterii idealnej na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby.

Podczas świątecznego Jarmarku nie zapominajmy o obowiązkowej dezynfekcji rąk oraz zakrywaniu nosa i ust. Zachowujmy też zalecany dystans. Wspólnie zadbajmy o to by nadchodzące Święta spędzić radośnie, ale także bezpiecznie. 

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe