

Posnania z nominacją do Property Design Awards!
Posnania została nominowana do nagrody Property Design Awards w kategorii: Bryła Centrum Handlowe. Plebiscyt wyłoni najlepsze projekty oraz przestrzenie komercyjne i publiczne w Polsce. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się w trakcie 4 Design Days 2018.
4 Desing Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Na podstawie zgłoszeń czytelników portali Propertydesign.pl i Propertynews.pl oraz prac jury konkursowego Posnania jest jednym z pięciu obiektów nominowanych w kategorii Centrum Handlowe.
– Ta nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że została przyznana na podstawie opinii Klientów – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Koncepcja Posnanii oparta jest na najlepszych światowych wzorcach – nowoczesnych technologiach, ciekawej architekturze i designie, niespotykanej wcześniej ofercie usług dodatkowych i zrównoważonym zagospodarowaniu przestrzeni wokół obiektu. Zgodnie z naszym mottem „iconic places” staramy się tworzyć i realizować innowacyjne przedsięwzięcia, wychodzące poza utarte schematy i wyznaczające trendy dla całej branży. Zachęcam wszystkich do głosowania na nasz obiekt – dodaje.
W konkursie nominowanych jest pięćdziesiąt obiektów, wnętrz i przestrzeni w dziesięciu kategoriach. Swoje głosy można oddawać do 11 lutego na stronie http://www.propertydesign.pl/konkurs/property-design-awards-2018,30/ . Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2018 odbędzie się w dniach 15 – 18 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i będzie towarzyszyć III edycji 4 Design Days.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Urlop bez stresu – jak technologia pomaga przetrwać sezon wakacyjny
2026.07.22Tylko 6% liderów CX chce pełnej automatyzacji obsługi klienta
2026.07.22Borne Furniture wybiera MLP Gorzów Wielkopolski. Kolejny producent stawia na gotowe powierzchnie MLP Group
2026.07.22CEVA Logistics i GSK przedłużają umowę na zarządzanie centrum dystrybucji w Robakowie
2026.07.21Multikino wzmocni ofertę Avenidy Poznań jako nowoczesnego miejsca zakupów, rozrywki i spędzania czasu wolnego
2026.07.21Budowa Takt Lirników osiągnęła stan surowy zamknięty
2026.07.21Dlaczego retailerzy przestają ufać kodom kreskowym? RFID zmienia sposób zarządzania sklepem
2026.07.20Rozwiązania sieciowe obecne w 150 krajach w dystrybucji KOMSA Poland
2026.07.17Drucianka Campus wchodzi w kluczowy etap realizacji
2026.07.16





