

Pralka marki Sharp nagrodzona prestiżową nagrodą IF Design Award 2016
W dniach 19-21 stycznia 2016 r. jury złożone z kilkudziesięciu światowych autorytetów w dziedzinie designu wyłoniło zwycięzców tegorocznej edycji konkursu IF Award Design. Wśród wyróżnionych produktów znalazła się pralka marki Sharp z linii Family Look. Oficjalna gala finałowa IF Award Design 2016 i wręczenie nagród odbędzie się 26 lutego 2016 roku w Monachium.
Konkurs IF Design Award jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów z dziedziny designu. Co roku tysiące firm ubiega się o wyróżnienie własnych produktów tym tytułem. W tym roku jedną z marek, którą nagrodzono IF Design Award została marka Sharp. Nagrodę przyznano pralce Sharp ES-GFT8146I3 z linii Family Look.
Pralkę Family Look ES-GFT8146I3 o wykończeniu obudowy w kolorze inox nagrodzono za estetyczny i nowoczesny design, a także innowacje techniczne. Jury szczególną uwagę zwróciło na zintegrowany z urządzeniem panel sterowania. Jest to kolorowy panel LCD TFT, który nie tylko wyróżnia się przemyślanym designem, ale także jest niezwykle funkcjonalny i pozwala na intuicyjną obsługę pralki.
Oceniający docenili dopracowaną stylistykę pralki Sharp, zwłaszcza wzajemną synergię poszczególnych elementów mieszczących się na froncie urządzenia – panelu sterowania, porgramatora o srebrnym wykończeniu, jak również wyjątkowo dużych drzwiczek, których zewnętrzna krawędź dopełniona jest srebrną ramką.
źródło: sharp/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Cordon Electronics przedłuża najem w MLP Pruszków II
2026.02.26Amest Otwock pozywa Miasto Otwock i jego prezydenta. W grze 320 mln złotych odszkodowania
2026.02.25Grupa Opteamic uzyskuje certyfikat NEN 4400-2 i rozpoczyna działalność w Holandii
2026.02.25Ekstremalne mrozy przetestowały europejskie łańcuchy dostaw
2026.02.25DXC uruchamia globalne wdrożenie Amazon Quick i program wsparcia dla AI na dużą skalę
2026.02.25Biura ponownie w centrum uwagi inwestorów
2026.02.24PUCIO zaprasza do wspólnej zabawy w G City Targówek
2026.02.24Matexi zaprasza na dzień otwarty w gotowej inwestycji Do Wilgi
2026.02.24Szachowy weekend w G City Promenada. Warszawa zagra o tytuł Mistrza Szachownicy
2026.02.23





