informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Premiera kolekcji SENSES, ekskluzywnych podłóg marki Barlinek

Premiera kolekcji SENSES, ekskluzywnych podłóg marki Barlinek

Wydarzenia / 2014.07.21

Uroczysta premiera SENSES – nowej, ekskluzywnej kolekcji Barlinka odbyła się 11 czerwca w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Imprezę poprowadził Marcin Prokop, zaś muzyczne doznania zapewnił koncert Anity Lipnickiej i Johna Portera. Gościem honorowym imprezy była Patrycja Zaczyńska, znana architekt o międzynarodowym doświadczeniu, która współpracowała z Barlinkiem przy tworzeniu kolekcji.

Projektantka opowiedziała o aktualnych trendach w projektowaniu wnętrz luksusowych opierając się min. na własnych realizacjach tworzonych w Nowym Jorku i Londynie. Swoją współpracę z Barlinkiem przy tworzeniu kolekcji SENSES podsumowała słowami: "Doświadczenie było naprawdę ciekawe i niezwykle inspirujące. Do współpracy przekonał mnie też fakt, że jest to firma z polskim kapitałem, która pragnie wyznaczać nowe standardy w obszarze designu. Kolekcja SENSES, przy której miałam niebywałą przyjemność pracować, łączy w sobie trzy silne trendy współczesnego designu: duży rozmiar, stonowaną kolorystykę oraz naturalność produktu.”

Kolekcja spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Szerokość desek 207 mm, subtelne zabarwienia oraz precyzja wykończenia drewna poruszyły zmysły nawet najbardziej wymagających gości.

źródło: barlinek/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe