informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Przejście z Allegro do Miinto - szybko rosnącego fashion-techu Izabela Jarosz zostaje Chief People Officer w Miinto

Przejście z Allegro do Miinto - szybko rosnącego fashion-techu Izabela Jarosz zostaje Chief People Officer w Miinto

HR / 2022.02.07

Po sześciu latach w Allegro, najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce oraz jednej z największych w Europie, a także kilkumiesięcznej przerwie na realizację planów rodzinnych i osobistych, Izabela Jarosz zmienia pracodawcę na Miinto. Ta skandynawska platforma modowa, założona przez Konrada Kierklo w Danii, działa aktualnie w 14 krajach. W Polsce Miinto jest obecne pod marką Showroom, przejętą w 2019 roku. Fashion tech rozwija także hub IT w Polsce, w którym w najbliższym czasie planuje istotnie zwiększyć liczbę pracowników, skupiając się na pozyskiwaniu ekspertów z zakresu programowania i rozwoju platform internetowych.

Przed objęciem stanowiska w Miinto, Izabela Jarosz odpowiadała w Allegro za strategię zatrudniania oraz rozwoju pracowników, co było jednym z istotnych czynników, które przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Wcześniej zawodowo była związana z Grupą Allianz, gdzie pełniła funkcję Dyrektora HR w Polsce, regionie Europy Południowej i Wschodniej, a także rolę globalną w Centrali Allianz Partners w Paryżu. W 2010 roku została laureatką prestiżowego konkursu Top Menedżer HR.

Szybko się rozwijamy, potrzebujemy więc najlepszych talentów – zarówno po to, by nadążyć za tempem naszego rozwoju, jak i aby osiągnąć jeszcze więcej niż do tej pory. Pogoń za globalnym sukcesem jest ważna, ale równie istotne jest dla nas zapewnienie rozwoju osobistego i satysfakcji z pracy. Izabela, dołączająca z firmy, która jest jednym z największych przykładów polskiego sukcesu, ma doskonały wgląd w to, jak dobrze budować kulturę zorientowaną na ludzi w innowacyjnych firmach opartych na technologii. Cieszymy się, że towarzyszy nam w drodze do rozwijania naszej reputacji jako pracodawca, który zapewnia doskonałe możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego – mówi Konrad Kierklo, CEO Miinto.

Miinto pokazało skuteczność modelu biznesowego, wychodząc już z fazy start-upu. To świetny moment, aby dołączyć do zespołu i uczestniczyć w kolejnym etapie międzynarodowego rozwoju organizacji. Przede wszystkim jednak przyciąga mnie tutaj pasja, profesjonalizm zespołu Miinto, różnorodność talentów i zwinna kultura. To właśnie teraz jest najlepszy czas na nowe początki – mówi Izabela Jarosz, Chief People Officer w Miinto.

Izabela Jarosz jest absolwentką Historii Sztuki i Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowych studiów w zakresie Talent Management na Wharton School of the University of Pennsylvania.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe