informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Przełamujemy bariery, by niemożliwe stało się możliwe!

Przełamujemy bariery, by niemożliwe stało się możliwe!

CSR / 2016.09.28

Odpowiednia motywacja i wsparcie w połączeniu z ciężką pracą pozwalają osiągać spektakularne rezultaty i przełamywać wiele barier. Tymi zasadami kieruje się w swoich działaniach Fundacja Marka Kamińskiego, która już od ponad 20 lat aktywnie wspiera dzieci i dorosłych,pomagając spełniać ich marzenia oraz kształtować przyszłość w harmonii z naturą, otoczeniem i światem.

Marek Kamiński, znany podróżnik i polarnik, to człowiek, dla którego niemożliwe stało się możliwe, co pokazał zdobywając najbardziej odległe i niedostępne zakątki świata. Takimi zasadami kieruje się w swoim życiu i takie zasady próbuje przekazać innym. Marek Kamiński, swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym podczas licznych wypraw chce dzielić się z innymi, w tym celu opracował autorską,motywacyjną metodę BIEGUN, która uczy dążenia do osiągania wyznaczonych celów i przekraczania własnych granic. Jest to system wewnętrznego rozwoju, prowadzący do poznania samego siebie i pracy nad motywacją. Metoda ułożona jest w 10 kroków, które w sposób praktyczny prowadzą drogą do poznania samego siebie i realizacji wyznaczonego zadania.

Fundacja realizuje cele statutowe poprzez wszechstronne działania koncentrujące się na wzmacnianiu potencjału, jaki tkwi w każdym człowieku. Rozwija i wdraża opracowaną przez podróżnika Marka Kamińskiego metodę BIEGUN. Dzięki propozycji wysokiej jakości szkoleń, warsztatów i obozów może realnie zmieniać świat osób chorych, niepełnosprawnych, dotkniętych przez los dzieci i dorosłych. Fundacja zapewnia również wsparcie psychologiczne i pokazuje szereg możliwości, które stoją przed każdym z nas.

Fundacja Marka Kamińskiego realizuje projekty w obszarze:

- szkoleń i warsztatów motywacyjnych

- ekologii

- akcji charytatywnych

Szeroka działalność fundacji nie byłaby możliwa bez odpowiedniego wsparcia finansowego, w którym duży udział ma firma Invena. Jest to firma założona przez Marka Kamińskiego, który także w biznesie kieruje się zasadami fair play i dlatego społeczna odpowiedzialność zajmuje bardzo ważne miejsce w działalności przedsiębiorstwa. Część zysków ze sprzedaży produktów Invena przekazywana jest na statutowe cele fundacji. Obie organizacje działają wspólnie na rzecz wsparcia potrzebujących dzieci i osób dorosłych i są partnerami wydarzeń organizowanych przez fundację.

Kolejna edycja obozów motywacyjnych realizowana będzie zimą. Szczegółowe informacje już wkrótce dostępne będę na stronie 3biegun.kaminski.pl oraz na profilu na Facebook’uwww.facebook.com/3BiegunMarekKaminski/.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe