informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Przemysław Sikorski w Futuro Finance

Przemysław Sikorski w Futuro Finance

HR / 2017.09.05

Do zespołu wrocławskiej firmy doradztwa finansowego Futuro Finance dołączył Przemysław Sikorski – doświadczony specjalista z branży bankowości detalicznej.

Przemysław Sikorski będzie odpowiadał za rozbudowę sieci oddziałów Futuro Finance w całej Polsce oraz koordynował rozwój już istniejących.

Przemysław Sikorski swoją karierę zawodową rozpoczął w mBanku, gdzie zajmował się sprzedażą kredytów gotówkowych, kont oraz kart kredytowych. W latach 2007-2008 pracował w ING Banku Śląskim w Departamencie Hipotecznym, a od 2008 do 2012 roku zajmował się kompleksową obsługą klientów hipotecznych w Eurobanku. 

W kwietniu 2012 roku objął stanowisko Regionalnego Koordynatora Sprzedaży w Meritum Banku, gdzie zajmował się głównie podpisywaniem umów z partnerami finansowymi, wsparciem sprzedaży sieci pośredniej, szkoleniami oraz promocją usług i produktów bankowych.

Po fuzji Meritum z Alior Bankiem w 2015 roku objął stanowisko Menedżera ds. Relacji z Kluczowymi Pośrednikami. Reprezentował bank w relacjach z kontrahentami i z powodzeniem realizował założone cele sprzedażowe, za co został wyróżniony m.in. tytułem „Top Manager”.

Przemysław Sikorski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku „Finanse i Bankowość”, a także menadżerskich studiów podyplomowych. Posiada certyfikat „Samodzielny Pracownik Bankowy” nadawany przez Związek Banków Polskich. W wolnych chwilach oddaje się swoim pasją, jaką są piłka nożna oraz wspólne podróżowanie z żoną i 1,5-rocznym synkiem.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe