informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
RD bud buduje Agencje Petit Forestier  w Broniszach i w Rudzie Śląskiej

RD bud buduje Agencje Petit Forestier w Broniszach i w Rudzie Śląskiej

Nieruchomości / 2014.08.05

Petit Forestier, europejski lider na rynku wynajmu pojazdów chłodni, niebawem otworzy dwie nowo wybudowane Agencje w Polsce. Inwestor realizację obiektów w Broniszach oraz Rudzie Śląskiej powierzył firmie RD bud. Generalny Wykonawca pierwsze prace rozpoczął na początku lipca br.

Firma Petit Forestier swoje placówki buduje według ściśle określonych standardów. Inwestor dużą wagę przywiązuje do kwestii zastosowania materiałów i technologii, które pozostają przyjazne dla środowiska. Nie dziwi zatem wybór na Generalnego Wykonawcę firmy RD bud, dla której dbałość o realizację projektów zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa jest jedną z naczelnych zasad.

Dwa projekty – jeden standard firmy w Polsce oraz prowadzony będzie wynajem pojazdów chłodni, a także ich naprawa. Podobne przeznaczenie, za wyjątkiem części biurowej, będzie miała Agencja Petit Forestier w Rudzie Śląskiej wznoszona pomiędzy ul. Zabrzańską a drogą Trasy Średnicowej. Prace na tym obiekcie polegać będą na budowie serwisu samochodowego z częścią socjalno-biurową. Generalny Wykonawca wykona również infrastrukturę obiektu. Firma RD bud rozpoczęła już pierwsze roboty przygotowawcze na obu placach budowy. Za wyborem firmy RD bud na Generalnego Wykonawcę prac budowlanych na Mazowszu, jak i na Śląsku przemawia zarówno doświadczenie, jak i wysoka jakość stosowanych materiałów i przyjaznych środowisku technologii. Naczelnym argumentem jest jednak imponujące portfolio. Wśród zrealizowanych i modernizowanych przez spółkę inwestycji znajdują się bowiem nie tylko obiekty komercyjne, mieszkaniowe, biurowe i handlowe, ale także stacje serwisowe, hotele, centra logistyczne, salony sprzedaży czy stacje serwisowe. Różnorodność zleceń potwierdza, że firma RD bud z pewnością sprosta nowemu wyzwaniu.

źródło: rdbud/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe