

Rekordowy Black Friday w OleOle.pl
Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień największych wyprzedaży i obniżek cen w Stanach Zjednoczonych. To zarazem początek okresu poszukiwań prezentów świątecznych dla bliskich. Rosnąca popularność Czarnego Piątku sprawiła, że to wyjątkowe święto okazji i promocji zawędrowało również do innych krajów. W Polsce o Czarnym Piątku również mówi się coraz głośniej, a do akcji co roku przyłącza się coraz więcej sklepów.
Specjalnie na ten dzień OleOle.pl przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich klientów, rabaty sięgały nawet 90%. Propozycja sklepu spotkała się z niezwykle dużym zainteresowaniem, dzięki czemu w porównaniu do poprzedniego roku urosły niemal wszystkie wskaźniki - liczba osób odwiedzających stronę, współczynnik konwersji (liczba osób kupujących ze wszystkich osób odwiedzających stronę) oraz wartość i liczba zamówień. Szczegóły zostały przedstawione na infografice (grafika w większym rozmiarze dostępna tutaj.)
[[[zdjecie,431,duze]]]
OleOle.pl to sklep internetowy obecny na rynku od 2008 roku. Należy do największych sprzedawców w kategorii pure player (sklepów sprzedających tylko w internecie) w Polsce. Sklep oferuje sprzęt AGD, mały sprzęt AGD, smartfony, laptopy, telewizory i narzędzia. OleOle.pl oferuje bardzo niskie ceny, dodatkowo zabezpieczając je Gwarancją Niższej Ceny.
źródło: oleole/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19






