informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Ricoh Global Eco Action Month 2016

Ricoh Global Eco Action Month 2016

CSR / 2016.05.31

W tym roku już po raz 11 startujemy z “Ricoh Global Eco Action Month”. Inicjatywa, podczas której prowadzimy intensywne i aktywne działania na rzecz środowiska, ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród pracowników Ricoh z całego świata oraz promowanie działań przyjaznych naturze.

Ponieważ co roku angażujemy się w "Światowy Dzień Ochrony Środowiska ONZ", który tym razem przypada na niedzielę, 5 czerwca, postanowiliśmy rozpocząć “Ricoh Global Eco Action Month” już 3 czerwca, w piątek. Będzie to “Dzień wspólnego działania”, podczas którego weźmiemy aktywny udział w akcjach na rzecz ochrony środowiska.

Hasłem promującym czerwcową akcję jest "Sharing the eco mind together" zachęcające do dzielenia się naszymi działaniami w zakresie ochrony środowiska, nie tylko z kolegami i współpracownikami, ale także z rodzinami oraz Klientami. W wydarzenie zostanie zaangażowane ok. 110.000 pracowników Ricoh na całym świecie.

3 czerwca w oddziałach Ricoh na całym świecie przeprowadzimy następujące akcje:

- Dzień pod hasłem “Załóż coś zielonego w domu i w biurze”

- Wszystkie neony, oświetlane bilbordy i szyldy Ricoh na całym świecie zostaną wyłączone

- Tego dnia energia elektryczna wykorzystywana przez zakłady Ricoh na całym świata będzie  dostarczana za pośrednictwem naturalnej energii poprzez wykorzystanie Certyfikatu Energii Odnawialnej

źródło: ricoh/ib.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe