informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Rittal doceniony za wiarygodność i odpowiedzialność finansową

Rittal doceniony za wiarygodność i odpowiedzialność finansową

Nagrody / 2023.04.14

W uznaniu za długoterminową, przemyślaną i stale doskonaloną strategię zarządzania należnościami finansowymi, z poszanowaniem dobrych relacji z kontrahentami  firma Rittal nagrodzona została certyfikatem „Rozważna firma”. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, które wykazują wysoką moralność płatniczą w obrocie gospodarczym i przyczyniają się do propagowania pozytywnych praktyk prowadzenia biznesu.

Certyfikat „Rozważna Firma” jest gwarancją wiarygodności i odpowiedzialności w sposobie prowadzenia biznesu, zgodnie z tzw. kanonem dobrych praktyk. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie procedury weryfikacyjnej na podstawie rzeczywistych danych oceniającej politykę ochrony należności. Firmy, które go otrzymują stosują najwyższe standardy moralności płatniczej w relacjach biznesowych oraz uczciwość w prowadzeniu polityki finansowej. Certyfikat przyznawany jest na podstawie rzeczywistego monitoringu faktur i płynności finansowej przedsiębiorstwa w systemie „Rozważna Firma”.

Firma, który posługuje się tytułem i certyfikatem „Rozważna Firma” wyraża wolę prowadzenia interesów w sposób uczciwy, w oparciu o poszanowanie partnerów biznesowych. Czyni to z najwyższą dbałością o własny rozwój, deklarując stosowanie m.in. następujących praktyk - weryfikuje wiarygodność i wypłacalność swoich kontrahentów, egzekwuje uczciwość w interesach i szacunek dla danego słowa, kreuje wysokie wzorce zachowań w relacjach biznesowych i stosuje jednakowe standardy moralności płatniczej i rzetelności w interesach wobec siebie, jak i swoich partnerów biznesowych.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe