

Robert Ścisłowski – nowy D2C Director w Artgeist Sp. z o.o.
W listopadzie 2023 r. do lead teamu Artgeist Sp. z o.o. dołączył Robert Ścisłowski, obejmując stanowisko Direct To Consumer Director. Pokieruje działaniami całego obszaru D2C – zarówno w kanałach Own Stores, jak i Marketplaces.
Głównymi zadaniami Roberta będą konsolidacja prac zespołów D2C, optymalizacja wyników sprzedażowych oraz zbudowanie przewagi w ramach wyzwań Speed To Market. Robert Ścisłowski ma bogate doświadczenie w branży analitycznej i sprzedażowej, także w obszarze e-commerce na rynkach europejskich. Działania w tym zakresie prowadził m.in. w grupie HORN, odpowiadając za development sklepów własnych oraz wdrożenie systemów informatycznych, takich jak m.in. Business Intelligence, CRM czy nowoczesnego systemu magazynowego. W ciągu czterech lat z sukcesem udało mu się wyskalować internetowy kanał sprzedaży na rynkach europejskich oraz wdrożyć procesy automatyzacji w większości strategicznych obszarów firmy.
Robert realizował także działania w obszarze SEO i analityki internetowej dla FRU.PL i VOLA.RO., odpowiadając za budowanie przewagi konkurencyjnej w ruchu organicznym na rynkach polskim, rumuńskim, wietnamskim i ukraińskim.
E-commerce to również obszar prywatnych zainteresowań Roberta. O branżowych niuansach pisał jako dziennikarz technologiczny AGORA S.A. i IDG Poland S.A. Szczególną dumą napawa go wywiad ze Stevem Ballmerem (ówczesnym CEO of Microsoft) przeprowadzony dla Gazeta.pl z okazji premiery Windows 7.
Robert opiera działania na założeniach filozofii Kaizen oraz zwinnego zarządzania projektami.
Prywatnie miłośnik Włoch, podróży kamperem i fotografii.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20Matexi Polska wprowadza do oferty unikalną inwestycję Apartamenty Józefińska 16
2026.05.20Biustowniczki w G City Targówek – bezpłatne badania USG piersi dla młodych warszawianek
2026.05.19EFL: mimo spadku rynku zielonych aktywów, popyt na wybrane rozwiązania energetyczne rośnie
2026.05.19Butikowe inwestycje – trend, dla tych, którzy szukają jakości i klasy
2026.05.19Najlepsze marki, projekty i ludzie na rynku nieruchomości. Konkurs WIZJERY’26 rozstrzygnięty
2026.05.18CEVA Logistics publikuje Raport CSR za 2025 rok – kluczowe osiągnięcia
2026.05.18Historyczny Night Longest Drive na pasie startowym lotniska Poznań Airport. Zwyciężył David Shinto.
2026.05.16





