

Rodzinny piknik rowerowy w Atrium Targówek! Rozpocznij sezon w dobrym stylu!
Już w ten weekend w warszawskim centrum handlowym Atrium Targówek rozpocznie się prawdziwe święto dla miłośników dwóch kółek! 17 i 18 maja na terenie galerii odbędzie się piknik rowerowy! Organizatorzy przewidują sporą dawkę dobrej zabawy i wiele wspaniałych atrakcji niezależnie od wieku!
Wraz z nadejściem wiosny sezon rowerowy w stolicy rozpoczął się na dobre! Fani kolarstwa dobrze wiedzą, że dobry serwis to podstawa. Świetnie zdają sobie z tego sprawę również organizatorzy pikniku, którzy wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów. Już 17 i 18 maja odwiedzający Atrium Targówek będą mogli bezpłatnie skorzystać z usługi przeglądu rowerowego po okazaniu specjalnego kuponu z programu Masz Okazje! W ramach serwisu chętni otrzymają pomoc w regulacji przerzutek i hamulców, czyszczeniu i smarowaniu napędu, kasowaniu luzów, sprawdzeniu połączeń śrubowych, centrowaniu kół czy regulacji ciśnienia w oponach! To nie koniec niespodzianek! Odwiedzający centrum handlowe mogą również liczyć na specjalne konkursy z nagrodami.
Moc atrakcji czeka również na najmłodszych, którzy będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowane miasteczko rowerowe, pomalować buźki w wesołe wzory czy też wyszaleć się na popularnych dmuchańcach!
Tylko w sobotę, 18 maja, gościem specjalnym podczas pikniku będzie Piotr Bielak – akrobata rowerowy, YouTuber, twórca i wykonawca rowerowego widowiska humorystycznego, który przeprowadzi wyjątkowy pokaz freestyle.
Startujemy już w ten piątek! Zabawa potrwa od 13:00 do 19:00, z kolei w sobotę zapraszamy między 12:00 a 18:00!
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





