

Rok 2017 jest najlepszym w historii Grupy SBS
Mijający rok był dla Grupy SBS nie tylko czasem podsumowań i świętowania 15-lecia, ale także wytężonej pracy, która zaowocowała 11% wzrostem obrotów – tj. dwukrotnie więcej, niż przyrost w branży. Także wartość zakupu towarów wyniesie ponad 600 mln. złotych, co potwierdza, że Grupa SBS objęła rolę lidera w branży HVAC.
Marki domowe w Grupie SBS mają bardzo długą tradycję. Pierwszy produkt Marki Domowej DELFIN trafił na rynek 14 lat temu. Od tego czasu portfolio Grupy w tym aspekcie sukcesywnie się rozszerza i jest modyfikowane. Wzrost sprzedaży produktów marek domowych wyniesie w 2017r. 12% - podobnie jak na markach premium.
Grupa SBS stale dostrzegana przez badaczy rynku i branżę
W mijającym roku Grupa została także doceniona przez trzy niezależne gremia obserwujące i analizujące polskie przedsiębiorstwa:
- Lista 500 Rzeczpospolitej – obecna pozycja stanowi wzrost o 20 lokat w stosunku do roku poprzedniego. Grupa jest także jedną z 6. największych przedsiębiorstw w Regionie Łódzkim, które znalazły się na tej liście.
- Perły Polskiej Gospodarki - Grupa SBS otrzymała Perłę Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże, zajmując wysoką 13. lokatę.
- „System Instalacyjny Roku" w kategorii pompy dla Pomp Keller PRO Eko, przyznany przez Czytelników czasopisma „Rynek Instalacyjny”. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie nasze produkty zdobyły aż 75% wszystkich głosów oddanych w tej kategorii.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





