informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Rosanero na gali charytatywnej na rzecz fundacji „Akogo?”

Rosanero na gali charytatywnej na rzecz fundacji „Akogo?”

CSR / 2017.11.21

19 listopada 2017 r. w hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się uroczysta gala charytatywna na rzecz Fundacji „AKOGO?” Ewy Błaszczyk oraz kliniki „Budzik” organizowana przez redakcję magazynu „Businesswoman&life”. Podczas imprezy miała miejsce licytacja kalendarza „Businesswoman & life 2018”. Wydarzenie wsparła także firma Rosanero.

Gala zorganizowana przez redakcję „Businesswoman & life” była związana z premierą specjalnego kalendarza, którego sprzedaż wesprze podopiecznych Kliniki „Budzik”. Na jego kartach zobaczyć można 12 polskich kobiet biznesu kierujących firmami odnoszącymi sukcesy w różnych branżach. Każda z nich wystąpiła w parze z gwiazdą show-biznesu, mody lub sportu – w edycji 2018 są to m.in. Anna Jurksztowicz, Ewa Minge, Grażyna Torbicka, Magdalena Strużyńska, Sylwia Gruchała, Beata Tadla oraz założycielka fundacji Ewa Błaszczyk.

Podczas gali, która miała miejsce w historycznych wnętrzach hotelu Bellotto na warszawskim Starym Mieście, nie tylko zaprezentowano najnowszą edycję kalendarza, ale też wystawiono na licytację jego karty przeniesione na płótno. Łączna kwota uzyskana ze sprzedaży kalendarza to 31 000 zł. Imprezę uatrakcyjnił występ zespołu Classic Sisters oraz pokaz mody.

Do szczytnej akcji wspierającej działanie fundacji „Akogo?” przyłączyła się także firma Rosanero, polski producent nowoczesnych mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, przekazując na licytację przeprowadzoną podczas gali ekskluzywny fotel Lazy II.

źródło: rosanero/infromacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe