

Rozpoczęcie sprzedaży II etapu inwestycji Ostoja!
Deweloper INPRO S.A. właśnie uruchomił sprzedaż II etapu osiedla Ostoja w Rumi, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. W ramach tej fazy projektu powstanie 108 mieszkań. Kompleks będzie charakteryzował się liczną roślinnością oraz udogodnieniami takimi jak hale garażowe, wielofunkcyjne boisko oraz place zabaw. Zakończenie budowy planowane jest na 30.09.2022 r.
Osiedle Ostoja stanowi kameralną, dwuetapową inwestycję wyróżniającą się niską, sięgającą zaledwie czwartego piętra zabudową. W pierwszej fazie realizacji projektu przewidziano utworzenie 6 budynków obejmujących łącznie 138 lokali oraz dwóch niezależnych hal garażowych z miejscami postojowymi. W drugim, wprowadzonym właśnie do sprzedaży etapie zaplanowano powstanie 5 budynków mieszczących łącznie 108 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach mierzących od 40,84 do 93,53 m2 oraz 3 hal garażowych. Co ważne, do lokali przynależeć będą nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki, które umożliwią mieszkańcom codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu.
Ostoja zapewni mieszkańcom maksymalny komfort codziennego życia. Budynki wyposażone zostaną w windy, wózkarnie, rowerownie oraz piwnice. Na terenie osiedla zaprojektowano specjalne tereny rekreacyjne, dwa place zabaw dla najmłodszych oraz wielofunkcyjne boisko. Kompleks otoczony będzie dużą ilością zieleni m.in. krzewów oraz drzew wysokich, które stworzą przytulny klimat oraz zagwarantują mieszkańcom więcej prywatności.
Osiedle Ostoja powstaje w Rumi, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe Port Rumia z licznymi sklepami i restauracjami oraz supermarketem Auchan. Kompleks zlokalizowany jest w otoczeniu lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, tworzącego doskonałą przestrzeń do spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu. Co ważne, tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy umożliwiający wygodną komunikację po całym mieście, a pobliska stacja PKP zapewni przyszłym mieszkańcom szybkie i bezpośrednie połączenie z Gdynią, Gdańskiem i Sopotem.
Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MS 15 Architektura, a funkcję Generalnego Wykonawcy pełni INPRO S.A. Aktualnie w ofercie znajduje się 58 mieszkań tworzonych w ramach etapu I oraz 108 lokali powstających w ramach II etapu. Ceny kształtują się w przedziale od ok. 6 264,00 zł do ok.7 236,00 zł brutto za metr kwadratowy. Planowany termin zakończenia budowy to odpowiednio 30 października 2021 roku (etap I) oraz 30 września 2022 roku (etap II).
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.inpro.com.pl.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
67% pracowników bez wsparcia psychologicznego. W mniejszych firmach problem zdrowia psychicznego jest jeszcze większy
2026.01.08Jak będą sprzedawały się nowe mieszkania w 2026 roku
2026.01.081300 lamp Lena Lighting w zakładzie Polipak w Kijewie
2026.01.08Psychologia kolejek zrewolucjonizowała Call Center w 2025 roku niemal jak AI
2026.01.08MLP Group odpowiada na rosnący popyt budując 30 tys. mkw. powierzchni spekulacyjnej
2026.01.08Szymon Mińczuk nowym Chief Operating Officer w G City Europe
2026.01.08Scallier komercjalizuje nowy park handlowy w Darłowie
2026.01.07CEVA Logistics przejmie Grupę Fagioli i wzmocni pozycję na rynku logistyki projektowej
2026.01.07Mindaugas Pasilauskas nowym dyrektorem handlowym Girteki
2026.01.07





