

Rusza cykl imprez plenerowych Amica Tour
Siedem największych miast w Polsce, jedna ciężarówka z inteligentnym sprzętem AGD, kucharze z programu MasterChef oraz mnóstwo atrakcji dla odwiedzających. Już 30 maja rusza projekt Amica Tour, który potrwa dwa miesiące. W wybranych miastach, przy centrach handlowych, stanie miasteczko Amica, którego widowiskowym elementem będzie czerwony Amica Truck – mobilny salon z nową linią urządzeń Amica IN. otwarty dla zwiedzających.
Projekt Amica Tour, to nowy pomysł firmy Amica, na zachęcenie Polaków do twórczego i aktywnego spędzania weekendów w gronie najbliższych. To również interesujący i niestandardowy sposób na przybliżenie oferty produktowej firmy, poprzez możliwość testowania produktów, w tym również inteligentnych i eleganckich urządzeń z nowej linii Amica IN. Amica Tour to kolejny element kampanii reklamowej linii Amica IN., która wystartowała w połowie maja.
W specjalnie stworzonym miasteczku, składającym się z kilku uzupełniających się i w pełni aktywnych stref, na uczestników czeka wiele atrakcji. Miłośnicy kulinarnego świata będą mieli możliwość podpatrywania umiejętności uczestników programu MasterChef. Amica zaprosiła do współpracy Beatę Śniechowską - zwyciężczynię 2 edycji programu oraz uczestnika Charlesa Daigneaulta. W specjalnie przygotowanej Strefie Smaku wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił, przygotowując potrawy pod okiem profesjonalistów. Najlepsi kucharze amatorzy zostaną nagrodzeni. Amica Tour to dla nas cykl imprez szczególnie ważnych. Chcemy zaprosić Polaków do naszego świata, zachęcić do odkrywania swoich kulinarnych pasji, zapewniając rozrywkę na wysokim poziomie. Zależy nam również na tym, aby nasze urządzenia były dosłownie na wyciągnięcie ręki. Stąd pomysł, aby dać odwiedzającym możliwość testowania naszych produktów, zarówno w Strefie expo, jak i w Amica Truck, które stało się mobilnym salonem z urządzeniami z nowej linii Amica IN.- mówi Andrzej Sas, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu i Marketingu w Amica Wronki S.A.
Amica nie zapomniała również o najmłodszych. W Strefie Amica Junior na maluchów będą czekać różnorodne atrakcje, począwszy od dekorowania słodyczy, skończywszy na naukowych eksperymentach. Odwiedzający miasteczko będą mogli zrelaksować się w Strefie Chillout. Kolorowe pufy, designerskie stoliki pozwolą na chwilę oddechu i odpoczynek w miłej atmosferze. Amica Tour potrwa dwa miesiące. Czerwony Amica Truck odwiedzi łącznie 7 największych miast w Polsce. Miasteczko Amica powstanie: w Markach pod Warszawą (30-31 maja, M1 Marki), Zabrzu (6-7 czerwca, M1 Zabrze), Krakowie (13-14 czerwca, Kraków Plaza), Poznaniu (27-28 czerwca, M1 Poznań), Łodzi (4-5 lipca, Manufaktura), Wrocławiu (11-12 lipca, CH Magnolia), Gdańsku (18-19 lipca, CH Osowa).
źródło: amica/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
AGH oraz DXC Technology rozpoczynają strategiczną współpracę w obszarze AI i cyberbezpieczeństwa
2026.06.15CEVA Logistics rozwija niskoemisyjny transport drogowy w Polsce i Europie Środkowej
2026.06.15Partnerstwo zamiast transakcyjności. Branża nieruchomości o współpracy portali i pośredników
2026.06.15Przyszłość HR to ekosystem pracowniczy
2026.06.12Matexi Polska z sukcesem wyemitowało obligacje o wartości 105 mln zł
2026.06.12Aplikacje, turbiny i lodówka na insulinę – uczniowie zaprezentowali projekty podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci
2026.06.11Handel pod kreską. Tylko 18 proc. firm liczy na wzrost sprzedaży, a aż 36 proc. tnie inwestycje
2026.06.10Czego naprawdę oczekują pracownicy hybrydowi?
2026.06.09Matexi zaprasza na dni otwarte w gotowej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.06.09





