informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Sala konferencyjna na szkolenie firmowe — jak wybrać najlepszą?

Sala konferencyjna na szkolenie firmowe — jak wybrać najlepszą?

CSR / 2022.02.23

Organizacja konferencji lub szkolenia poza siedzibą firmy jest obecnie bardzo często stosowanym rozwiązaniem przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Planując takie wydarzenie, musimy wziąć pod uwagę grupę odbiorców i ich liczebność, a także rodzaj szkolenia i dopasować do niego idealną salę konferencyjną. Jak wybrać najlepszą? Podpowiadamy.

Lokalizacja

Podczas poszukiwań sali konferencyjnej na szkolenie firmowe należy przede wszystkim określić, w jakim miejscu chcemy je zorganizować. Czy ma się ono odbyć w mieście, w którym zlokalizowana jest nasza firma czy też w innym. Często wybieraną lokalizacją do tego typu wydarzeń jest Warszawa. Określenie miasta to jednak nie wszystko. Dobra sala konferencyjna powinno być dobrze skomunikowana tak, aby uczestnicy wydarzenia bez problemu mogli do niej dotrzeć. Dodatkowo powinna oferować gościom bezpłatny parking, a w razie potrzeby powinniśmy mieć również możliwość skorzystania z bezpłatnego transferu.

Wyposażenie sali konferencyjnej

Najlepsze sale konferencyjne wyposażone są we wszelki niezbędny sprzęt potrzebny do przygotowania szkolenia. Powinny gwarantować dostęp do bezprzewodowego internetu, oferować wygodną do pracy przestrzeń, a osobie prowadzącej umożliwiać korzystanie z narzędzi takich jak ekran i rzutnik oraz mikrofon. Niebagatelne znaczenie ma również wystrój takiego wnętrza — powinien sprzyjać skupieniu i nie rozpraszać uczestników. Najlepsze hotele oferują kilka sal konferencyjnych umożliwiających zarówno szkolenia w formie stacjonarnej, hybrydowej jak i online, które pomieszczą od kilkunastu do nawet kilkuset osób.

Miejsca noclegowe

W przypadku organizacji szkolenia w mieście poza siedzibą naszej firmy warto postawić na hotel konferencyjny, który poza salami szkoleniowymi oferuje również miejsca noclegowe. Uczestnicy konferencji lub szkolenia powinni mieć możliwość odpoczynku po całym dniu nauki. Zwłaszcza w przypadku organizacji kilkudniowych szkoleń powinniśmy zapewnić naszym pracownikom nocleg. Niebagatelne znaczenie ma również standard pokoju — dobrze jeżeli zapewnia odpowiedni komfort i unikalny wystrój.

Smaczny bufet

Najlepsze sale szkoleniowe zapewniają podczas konferencji poczęstunek uczestnikom. Z tego powodu warto wybrać miejsce, które oferuje taką możliwość, aby nie szukać dodatkowo cateringu. Najlepiej jeżeli w wybranym przez nas budynku będzie zlokalizowana również restauracja, w której w razie potrzeby uczestnicy będą mogli zjeść smaczny posiłek.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe