informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Samsung Brand Store w Katowicach - jutro otwarcie

Samsung Brand Store w Katowicach - jutro otwarcie

Wydarzenia / 2014.08.19

Jutro o godzinie 17:00 otwarty zostanie kolejny firmowy salon Samsung Electronics. Nowym miejscem, gdzie klienci będą mogli kupić najnowsze produkty marki będzie Galeria Silesia w Katowicach. W tym dniu na odwiedzających czekają specjalne oferty promocyjne.

Samsung Brand Store to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach nowych technologii i innowacyjnych produktów. W firmowym salonie można poznać i przetestować najnowsze urządzenia Samsung oraz skorzystać z porad ekspertów. Z okazji otwarcia nowego salonu w Galerii Silesia dla odwiedzających przygotowano specjalne promocje. W ramach akcji „Pokaż wszystkim jak się cieszysz” osoby, które kupią tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i udostępnią zdjęcie z nowym nabytkiem na swoim profilu na Facebooku, jako miejsce oznaczając Samsung Brand Store Silesia, otrzymają za darmo etui dopasowane do zakupionego modelu. Ponadto, 15-tu pierwszych klientów nowego sklepu otrzyma głośniki bluetooth gratis (modele EO-SB330EBEGWW lub EO-SB330EWEGWW). Przy zakupie telewizora 55” Curved TV HU8500, klienci będą mieli okazję kupić urządzenie Tab S 8,4” WiFi za złotówkę, natomiast przy zakupie modelu 65” Curved TV HU8500 otrzymają tablet o większej przekątnej ekranu - Tab S 10,1” WiFi. Warty podkreślenia jest również fakt, że zakrzywione telewizory dostępne w specjalnej promocji, objęte zostaną dodatkowymi 2 latami gwarancji.

Wierzę, że decyzja o otwarciu nowego Samsung Brand Store spotka się z uznaniem zarówno klientów Galerii Silesia jak i fanów nowoczesnych technologii. Bardzo cieszymy się z faktu, że w Katowicach powstanie kolejne miejsce dla prawdziwych pasjonatów innowacji – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

W salonie Samsung Brand Store klienci będą mieli szansę zobaczyć i dowiedzieć się więcej na temat najnowszych urządzeń firmy, przetestować możliwości najważniejszych modeli smartfonów, takich jak GALAXY S5, sprawdzić jakie zalety ma tablet Tab S lub na własne oczy przekonać się o jakości obrazu telewizorów z serii Curved.

Kolejny katowicki salon firmowy Samsung znajduje się w CH Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107.

źródło: samsung/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe