

Samsung dostał pozwolenie na budowę fabryki w północnym Wietnamie
Wiadomości / 2014.11.25
Południowokoreański Samsung Electronics zainwestuje 3 miliardy dolarów, aby rozszerzyć swoją produkcję smartfonów w północnym Wietnamie w prowincji Thai Nguyen. Obecnie Samsung Electronics zainwestował już w tę fabrykę 2 miliardy dolarów, teraz gigant szykuje kolejne 3 mld, aby zwiększyć konkurencje na rynku i obniżyć koszty produkcji.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





