

Samsung otwiera 20. Brand Store w Polsce
W warszawskiej Galerii Mokotów został dziś otwarty nowy Samsung Brand Store. Na klientów czeka wyjątkowa przestrzeń wypełniona najnowszymi smartfonami, tabletami, smartwatchami oraz sprzętami AGD i RTV. Z okazji otwarcia przygotowano dla odwiedzających specjalne promocje.
Nowy Samsung Brand Store to miejsce, w którym można zobaczyć i przetestować najnowsze urządzenia marki. Co więcej, sklep pełni także funkcję centrum spotkań dla wszystkich fanów nowych technologii – komentuje Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska. – Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla wszystkich fanów marki ofertę specjalną, która ułatwi wybór świątecznych prezentów – dodaje.
Promocje obejmują wszystkie kategorie produktowe. W okazyjnych cenach można nabyć m.in. smartfon Galaxy Note8, smartwatch Gear S3, zakrzywiony monitor gamingowy, czy ułatwiające codzienne obowiązki piekarnik Dual Cook oraz odkurzacz typu handstick. Klienci, którzy zdecydują się na dysk SSD T5 otrzymają dodatkowo kupon, dzięki któremu będą mogli bezpłatnie wygrawerować dowolny napis na urządzeniu.
Samsung Brand Store w Galerii Mokotów znajduje się na poziomie 0 przy parkingu od ul. Wołoskiej. W salonie zadbano o ekskluzywne wykończenie, w tym ścianę z żywych roślin. Poza strefą produktową znajduje się w nim także punkt serwisowy. Nowo otwarty salon to 20. oficjalny sklep koreańskiego producenta w Polsce i czwarty w Warszawie.
źródło: samsung/infromacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Jak wybór europejskiego dostawcy PCB wpływa na bezpieczeństwo łańcucha dostaw?
2026.04.28MLP Group z pierwszym dwupoziomowym projektem magazynowym w okolicach Monachium
2026.04.28Polska technologia ładowania Lenergizee w sieci dealerskiej Mazdy
2026.04.27Armatis uruchamia Centrum Wsparcia KSeF
2026.04.27EKOPARK przyspiesza: 13 inwestycji w Krakowie i wejście do trzech miast
2026.04.24Finał coraz bliżej. EKOPARK uchyla drzwi The View jeszcze przed premierą
2026.04.24Rynek oprogramowania do zarządzania biurami jest warty miliardy dolarów
2026.04.23Lena Lighting w USA: polski producent na międzynarodowych targach NHS Concept to Commerce i LEDucation 2026
2026.04.23Wystartował DJ Hopek!
2026.04.23





