

Scholz and Friends Warszawa wygrywa obsługę Plusa
Wiadomości / 2014.08.14
Agencja Scholz & Friends Warszawa wygrała przetarg na obsługę komunikacyjną segmentu prepaid operatora sieci Plus. W przetargu wzięło udział sześć agencji i oprócz zwycięzców były to: Young & Rubicam, Grey Group, Change Integrated, 180 Heartbeats, Ambasada Brand Communication. Jego przedmiotem było opracowanie koncepcji kreatywnej, jak również strategii dla linii prepaid sieci Plus.
Współpraca Polkomtelu i Scholz & Friends ma charakter stały i długofalowy, a w jej ramach agencja będzie odpowiedzialna za komunikację oferty „na kartę" we wszystkich mediach (zarówno ATL/BTL jak i Digital).
Obecnie dla Plusa pracują jeszcze dwie agencje: Grey Group oraz Young & Rubicam.
źródło: plusgsm/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17HR
Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Wydarzenia
Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Med-Tech
Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





