informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Sezon motocyklowy 2021. Exide po raz kolejny sponsorem zespołu LIQUI MOLY Intact GP podczas Moto2

Sezon motocyklowy 2021. Exide po raz kolejny sponsorem zespołu LIQUI MOLY Intact GP podczas Moto2

Moto / 2021.04.07

26 marca zainaugurowano kolejny sezon Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP 2021. Exide Technologies, producent akumulatorów i globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, ponownie sponsoruje zespół Liqui Moly Intact GP, wspierając go podczas tegorocznej rywalizacji.

W MotoGP 2021 w zespole Liqui Moly Intact GP ponownie wystartuje Bawarczyk – Marcel Schrötter. Wraz z nim na torze w MotoGP 2021 będzie walczył, debiutujący w tym zespole, Włoch – Tony Arbolino,

 

W kalendarzu mistrzostw, rozpoczętych pod koniec marca na torze Losail International Circuit w Katarze, przewidziano 19 rund. Rywalizację zwieńczy finał, zaplanowany w listopadzie w Walencji, na torze imienia Ricardo Tormo. Zawodnicy startują na motocyklach wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, stanowiące swego rodzaju przegląd najlepszych technologii motocyklowych. Jest to nie lada gratka dla fanów motoryzacji i sympatyków motocyklowych mistrzostw z całego świata.

 

Exide, jako sponsor zespołu Liqui Moly Intact GP, prezentuje gamę akumulatorów Motorbike & Sport, w skład której wchodzą takie akumulatory, jak: Exide Li-Ion, GEL, AGM Ready, AGM i Conventional. Każdy z nich został stworzony na potrzeby konkretnych zastosowań – jak choćby ultralekki akumulator Exide Li-Ion. Jest on nawet do 80% lżejszy od tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, dzięki czemu prowadzenie motocykla staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Akumulator ten jest przy tym bezobsługowy i zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

 

– Cieszymy się, że możemy sponsorować drużynę w kolejnym sezonie i życzymy jej powodzenia – powiedział Michael Geiger, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Exide Technologies. – MotoGP przyciąga szeroką publiczność i zwiększa rozpoznawalność gamy akumulatorów z oferty Exide Motorbike & Sport. Sporty motorowe to dziedzina, w której pojawia się mnóstwo innowacji. Znajdują one odzwierciedlenie w naszych produktach – dodał Michael Geiger.

 

W Grand Prix Kataru Marcel Schrötter zapewnił sobie solidne ósme miejsce, podczas gdy Tony Arbolino w swoim debiutanckim wyścigu pod szyldem Liqui Moly Intact GP – ścigając się z bardziej doświadczonymi kierowcami, wywalczył 16. pozycję. W pierwszych tegorocznych zmaganiach na torze zespół Liqui Moly Intact GP uplasował się na 7. miejscu.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe