

Sharp partnerem technologicznym konferencji Web-2-Print-4-Printers & MIS
Sharp CEE został partnerem technologicznym konferencji Web-2-Print-4-Printers & MIS. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca w Warszawie. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchają pięciu prelekcji dotyczących najnowszych trendów w informatyce i zarządzaniu drukarnią oraz poznają rozwiązania pozwalające na bezproblemową komunikację z klientem regularnym, tradycyjnym oraz internetowym. Konferencję podsumuje wykład Andrzeja Czyża - Wizja nowej ery w poligrafii.
– Nasze systemy produkcyjne oraz dedykowane im rozwiązania pozwalają nie tylko osiągnąć doskonałą jakość druku, ale także w pełni zoptymalizować procesy związane z przepływem zadań w drukarni. – powiedział Adam Bieniewski, Regional PPL Manager Sharp CEE. – Konferencja Web-2-Print-4-Printers & MIS to doskonała okazja, aby wymienić opinie dotyczące najnowszych trendów i rozwiązań służących sprzedaży usług przez Internet. – dodał.
Każdy z uczestników konferencji będzie również mógł w praktyce poznać możliwości flagowego systemu produkcyjnego Sharp Polaris PRO MX-6500N i bezpłatnie wydrukować wybrane zlecenie w dogodnym terminie w Showroomie Sharp w Warszawie.
źródło: sharp/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





